Marta Kubišová nemusí platit, ale klidné spaní mít rozhodně nebude!

 Celebrity 
28. května 2015 01:05 / redakce
  0   0
Marta Kubišová u soudu vyhrála, nervy si tak může zklidnit nejen cigaretkou. Úplně klidné spaní mít ale stále asi nebude... archiv
Zpěvačce Martě Kubišové jistě spadl obří balvan ze srdce, když Ústavní soud definitivně potvrdil, že nemusí platit skoro 1,4 miliony korun manželovi její bývalé kolegyni a kamarádce Heleně Vondráčkové, potažmo tedy její agentuře. Jenže „Sametová“ umělkyně rozhodně nebude mít klidné spaní!

Ústavní soud je poslední štace, která řekla, že agentura MM Martina Michala, která zastupuje Helenu Vondráčkovou nedostane nic z toho, co požaduje. Martin Michal požadoval náhradu škody za zrušenou účast Kubišové na turné tria Golden Kids. Tvrdil, že Kubišová porušila ústní dohodu, když od projektu odstoupila. Že s tím agentura měla náklady a prodělek, a že se zpěvačka zachovala nefér.

Právě poté vznikl velký spor, který obě zpěvačky rozdělil a to jak profesně, tak i lidsky. Do sporu byl ač nechtíc zatažen i Václav Neckář (76), který se, jako desítky různých umělců zastal tehdy Kubišové a čelili protiúderu od Martina Michala.

Ten ale pouze tvrdí, že hájí zájmy nejen své agentury, ale i své klientky, tedy i manželky. A že, to, co udělala Kubišová, je nečestné a nesportovní. Sama Kubišová se však hájí celou dobu tím, že nebyla uzavřená smlouva a ona odstoupila od projektu ještě v době, než se na něm fakticky začalo pracovat.

Pravdu měl najít soud. Téměř všechny soudy uvedly, že požadavek na zaplacení škody ve výši 1,4 milionu korun je ze strany agentury MM neopodstatněný. Proto se Martin Michal obrátil na Ústavní soud, který rozhodnutí nižší instance jen potvrdil.

Ani jedna ze stran se včera po rozhodnutí soudu ke kauze nevyjádřila. I když Kubišová vlastně vyhrála a může si oddychnout, klidné spaní mít rozhodně nebude. Osobně ji totiž mrzí, že vlastně zbytečný spor zničil přátelství a spolupráci s Helenou Vondráčkovou, které trvalo desítky let.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu