Hrůza: Proč Špinarová vypadá jako klavír vedle "holčičky" Janů? Víme to!

 Celebrity 
13. května 2015 04:15 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Rozdíl je vidět na první pohled. Jedna cvičí, jí zdravě, pečuje o sebe, druhá si klidně dopřeje klobásku, frťánka nebo knedlíky se zelím a flákotou Profimedia
Jsou od sebe jen o rok a je to sakra rozdíl! Zatímco zpěvačka Petra Janů ve svých 62 letech vypadá jak holčička a její postavu by jí mohla závidět kdekterá pětadvacítka, její kolegyně Věra Špinarová vypadá spíš jako klavír! Co za tím je?

Nejenom geny, ale i podle stylistů, vizážistů, ale i odborníků na výživu je přesně vidět, kdo z dvojice, která vyráží i letos na své velké tour po českých i moravských městech a zastaví se i na Slovensku, o sebe dbá.

"Petra cvičí, jí zdravě, pečuje o sebe, jak to jen jde. Věra je prostě hold ta bodrá Ostravačka, která si ráda dá klobásku, bůček, knedlo vepřo zelo se šesti, vínečku, frťánka a tady je výsledek. Vždyť Špinarová jen od Janů jen o rok starší a rozdíl je to hodně zásadní," řekla VIPstory.cz společná známá obou zpěvaček.

Sešly se na tiskovce v centru Prahy a pózovaly fotografům. O Petru byl velký zájem, protože vypadá fantasticky. Špinarová se navíc nerada fotí. Zase si ale ze své váhy ani vzhledu nic moc nedělá a buď se někomu líbí, jak zpívá a neřeší jak vypadá, nebo ne.

Na pódiu je to ale jedno. Obě zpěvačky se silnými hlasy to prostě dokážou rozbalit. Koneckonců už v listopadu projedou deset měst a své tour zakončí v pražské Lucerně.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu