Langmajer a Zima: Proč se k sobě tak mají? Prý prožijí pořádný orgasmus!

 Celebrity 
13. května 2015 03:35 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Zima a Lukáš Langmajer spolu poslední dobou tráví hodně času. Co za tím je?  archiv L. Langmajera
Jsou skoro stále spolu. Až podezřele. Oba ženatí, otcové od dětí a poslední dobou bez sebe nedají ani ránu a dokonce spolu stráví i následující víkend. Herci Lukáš Langmajer a Karel Zima dokonce přiznali, že prožijí asi i pořádný orgasmus!

Naštěstí se to vysvětlilo. Oba pánové rádi žertují a na mysli mají "motoorgasmus", protože v sobotu pojedou v rámci Rallyshow Hradec Králové závody v jednom autě.

„Náš tým Jtrt Rocksteel Rally Team připravil do Hradce dvě auta Renault Clio Rs a Subaru Impreza Wrx Sti, kdy první z toho budu pilotovat já a druhé David Suchařípa. Já si dovolím přihodit se svým partnerem Peugeot Rcz-r, kterým budeme zajíždět trať a bude tato 280koňová bestie k nahlédnutí v servisní zóně. Jako spolujezdce jsem si vybral na show jednoho z největších šoumenů Karla Zimu, který si sedne na horké sedadlo jak Rcz-r tak závodního speciálu Clio Rs,“ prozradil VIPstory.cz Lukáš Langmajer

A Karel Zima, známý mimo jiné čert poděs z Troškovy pohádky Čertova nevěsta i z dalších pohádek i kriminálek, také přislíbil účast při volbě Miss Czech ringu jako velký znalec žen.

„Společně se postavíme na start a nikomu nedáme nic zadarmo a budeme se prát až do cíle, který chceme projet jako první,“ věří si farář z Babovřesk nebo porybný z Vinařů Lukáš Langmajer.

Kromě toho se budou moci diváci rallyshow proletět vrtulníkem, sklouznout se na skluzavkách nebo svézt se vozy, kterými by jinak šanci neměli.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co všechno byste měli doma vyčistit, když se zbavíte chřipky

Styl

Kiwi je podceňované ovoce. Má výborný na naše zdraví a prospívá těhotným ženám

Bydlení

Obyčejný alobal dokáže s oblečením v sušičce divy

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu