Je to definitivní! Květa Fialová bohužel odchází!

 Celebrity 
07. května 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Květa Fialová ztratila sílu i glanc, o který ji připravila Alzheimerova choroba, na kterou není zatím lék! archiv K. Fialové
Slavná Tornádo Lou Květa Fialová (86) pomalu a jistě odchází. Poté, co se u ní projevila Alzheimerova choroba a skončila v ústavu, musela opustit své milované divadlo. Musela být nahrazena a na prkna, která znamenají svět se už nikdy nevrátí!

"Květa už hrát nemůže. Nepamatuje si nic zásadního. Má svůj svět, hodně se jí to v hlavě motá. A to pro divadlo samozřejmě není. Ani psychicky, ani fyzicky už na tom není dobře," řekl VIPstory.cz jeden z jejích kolegů.

V Divadle ABC, kde desítky let účinkuje ji v komedii Víš přece, že neslyším, když teče voda, nahradila Libuše Švormová, slavná česká Angelika. Nahrazena musela být i v dalších kouscích různých představení nejen v Praze, kde hrála. Fialová byla schopná odehrát desítky představení měsíčně, včetně divadla v Uherském Hradišti, kam dojížděla vlakem.

"Hodně dlouho se držela, ale prodělala nějaké zdravotní problémy a to zřejmě rozjelo Alzheimera. Teď je v Alzheimercentru, kde je o ní skvěle postaráno. Rodina, někteří kolegové za ni chodí a ona je vlastně spokojená," míní další kolegyně.

Do divadla, před televizní nebo filmovou kameru se ale slavná a vždy upřímná herečka už nikdy nevrátí. Pomalu odchází. Bohužel. Nejen ze své profese, ale i ze života. Její blízcí musejí být připraveni v tomto případě na všechno.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít