Bohdalka slaví 84. A takhle si herecká multimilionářka žije! Exkluzivní FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
04. května 2015 02:58 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Jiřina Bohdalová je multimilionářka! Mrkněte se, jak si první dáma českého filmu žije! archiv, ČT, VIPStory.cz
Nejslavnější česká herečka Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 84. narozeniny! Nechystá velkolepou oslavu, ale s dcerou Simonou a vnuky si dají pěkně do nosu. Bohdalka není jen nejpopulárnější, ale i nejbohatší herečka!

Její jmění se odhaduje na 50 milionů korun. Vilka v Hostivaři, druhá vilka pro vnuky Marka a Vojtu do jejíž rekonstrukce teď prý dala dva miliony korun a k tomu luxusní chalupa u Semil. Na kontě desítky milionů korun z filmů, seriálů, televizních inscenací, scének a divadla. A také akcií. Tak si žije komediální i dramatická herečka, kterou všichni znají.

"Nikdy jsem nic neměla zadarmo. Bývala jsem samoživitelka a pěkně jsem se musela otáčet, abych rodinu uživila," říká o sobě oslavenkyně Jiřina Bohdalová. Byť platí za "kolenovrta", tak jen snad proto, že zbytečně nerozhazuje. Na rodině ale nikdy nešetří. A na sobě taky ne. Klidně dá za oblečení desítky tisíc, ráda si dopřeje krásnou dovolenou, kvalitní jídlo a nemalé peníze dá za naftu nebo péči o všechny své nemovitosti.

"Jiřina měsíčně platí desítky tisíc za energie, pojistky, dost dala za rekonstrukci vilky pro vnuky a chystá se na druhou. Pečuje o chalupu i o vilku v Praze, kde bydlí. Ale zase vydělává královsky," svěřila se VIPStory.cz jedna z jejich kolegyní.

Pokud nemusí být v Praze, ve vilce, kde má na zahradě krytý bazén, utíká na chalupu do Podkrkonoší pod kopec Kozákov u Semil, kde ji patří luxusní bývalá hájovna s velkou zahradou, bazénem a která je maximálně zabezpečena před zloději, protože ji několikrát vykradli.

"Jen ať si zkusí přijít dobytkové, se zlou by se potázali. Už jsem na to dobře připravená," varuje všechny nenechavce Bohdalová, které by nikdo, kdo by neznal její datum narození, nehádal víc, než 75 let. Přitom doposud si sama řídí, nakupuje, vaří, a spoustu věcí na chalupě si dělá sama.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud vám způsobují cizí kočky na zahradě škody, vyžeňte je šetrně od vašeho domu

Styl

Kyselina mandlová je další oslavovanou kyselinou v péči o pleť

Bydlení

Nenechte krásnou kytici podlehnou zkáze. Zkuste jednoduché techniky sušení

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu