Mistryně světa v krasobruslení Kovaříková slavila ve velkém! Dostala brusli, obraz, perník i vajíčka!

 Celebrity 
18. března 2015 09:49 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Radka Kovaříková oslavila 40. narozeniny a 20 let od získání medaile.... Grévin/Jan Kolář
Mistryně světa v Krasobruslení Radka Kovaříková slavila své 40. narozeniny a 20. výročí od získání zlaté medaile. Její manžel a producent muzikálů na ledě Mrazík či Popelka Jindřich Šimek ji velkolepou oslavu uspořádal mezi slavnými. V muzeu voskových figurín se tak sešla celá řada herců, zpěváků i dalších umělců.

Přes sto lidí zavítalo do muzea v centru Prahy, aby Kovaříkové popřáli. I když už není v aktivní dráze bruslařky, vše se neslo ve stylu bruslení. Před muzeem byla z ledu vytesaná brusle, hostesky s bruslemi na nohou a s chrániči. U vstupu vystavené poháry i medaile, které naše slavná reprezentantka získala ve své kariéře. Velkolepý raut a spoustu darů.

„Jsem moc ráda, že kamarádi, přátelé či kolegové přišli, a že jsme se setkali. Letí to neskutečně, ale čas člověk nezastaví,“ posteskla si lehce Kovaříková, kterou přišel pozdravit třeba Jiří Korn, Tomáš Savka, Petr Malásek, Hanka Křížková, Leona Machálková, Sabina Laurinová, Václav Kopta, Ondřej Ruml, Dalibor a Adélka Gondíkovi nebo bronzový medailista Petr Barna a další.

Oslavenkyně dostala řadu dárků. Od přední české malířky černobílých obrazů Michaely Žemličkové dostala samu sebe. Tedy obraz, na kterém je Kovaříková jak bruslí. Od známého pardubického perníkáře Pavla Janoše velké srdce s bruslemi, záplavu květin, lahve s vínem a další drobnosti. Známý lékař Pavel Boček přinesl asi nejzajímavější dárek. Ošatku pravých domácích vajíček...

„Radka se nemění, je to pořád krásná ženská a hlavně s manželem dělají skvělé muzikály na ledě, které nemají konkurenci. Přeji ji hlavně hodně zdraví a energie,“ řekl například tanečník Vlastimil Harapes.

Kromě jiného v rámci večera byla oznámena zpráva, že Radka Kovaříková založila nadaci na podporu malých a mladých talentů, kteří si z nějakého důvodu nemohou dovolit financovat si krasobruslení. Těm chce Kovaříková s manželem Jindřichem Šimkem pomoct. Prostředky chtějí získávat od sponzorů či z různých dražeb a benefičních akcí.

„Krasobruslení je u nás hodně na vedlejší koleji a to je škoda. Naším záměrem je i to, abychom ho vrátili na přední příčky zájmu a prestiže, které si zaslouží,“ dodala oslavenkyně Radka Kovaříková.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Švédsko staví supertiché ponorky s Tomahawky. Nebudou vynikat velikostí, ale inovativními schopnostmi

Zavřít reklamu