S kým se to česká samice s největším poprsím válí v posteli? FOTO!

 Celebrity 
01. března 2015 04:00 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
S kým se to válí v posteli majitelka obřího poprsí Julie Zugarová? Prý největší hřebec českého šoubyznysu! Martin Buček
Jedna ze soutěžících o titul Česká Miss 2009, modelka, majitelka největšího poprsí skončila v posteli s českým hřebcem mezi zpěváky a herci. S kým se to Julie Zugarová (28) válela v posteli?

Julie má takové přednosti, že nikdo se jí při setkání není schopen upřímně dívat do očí. Ač působí jako dívka velmi ostrá, rázná a sebevědomá, Zugarová je přátelská a poměrně plachá. I když, pokud by se svými balóny po někom ohnala, asi by nepřežil bez úhony. Málokdo ji taky nepodlehne.

Nepodlehl ani nejvyšší český zpěvák a herec, český Fantom opery Radim Schwab ( 36). Ten s ní dokonce před časem skončil v posteli!

"Nebyly to žádné paparazzi fotky, ale vznikly pro charitativní a promo účely k jednomu projektu, který spolu chystáme. Spolupráce s Julií byla skvělá a zažili jsme i velkou legraci. Přeci jen si kdekdo myslí, co všechno se v té posteli dělo, ale tam bylo vše v rámci slušnosti," přiznává 198 centimetrů vysoký Radim Schwab, který je mimo jiné sólo poté, co se před několika měsíci rozešel se svou partnerkou.

"Radim je charismatický, šarmantní a nesmírně vtipný, ale taky krásný chlap. A je hodně velikej," prozradila Julie Zugarová. Jak to ale myslela, už však neupřesnila. Její přednosti se prý ale shodují s jeho přednostmi. "Megavelikosti se přitahují! Dalo by se to tak říct?", zavtipkoval Schwab.

Ten také kromě účinkování v nejúspěšnějším muzikálu Fantom opery a v různých dalších divadelních představeních, chystá v Praze, Kolíně, či Brně sérii jarních koncertů Mr. Muzikál 2015, z nichž většina je už téměř vyprodána. Jeho partnerka u focení Julie Zugarová se zase věnuje focení a dalším aktivitám a spolu se prý ještě stoprocentně potkají, tedy alespoň pracovně určitě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...