Herečka Květa Fialová bojuje o život!

 Celebrity 
12. února 2015 09:03 / redakce
  0   0
Herečka Květa Fialová bojuje v jedné z pražských nemocnic o život! archiv
Jedna z neéteričtějších a kdysi nejkrásnějších českých hereček, Květa Fialová (85) bojuje o život. Skoro týden leží na Jednotce intenzivní péče po prodělaném těžkém infarktu. S okolím komunikuje, ale rodina a přátelé o ní mají strach.

Fialová, která má za sebou několikanásobnou operaci bypassu, několik kolapsů i krvácení z aorty, což prodělala před necelými dvěma měsíci, má opravdu tuhý kořínek. Už začátkem roku ji právě po závažné příhodě, kdy mohla zemřít, lékaři společně s dcerou Zuzanou Hášovou a vnučkou Dominikou přemlouvali, aby zvolnila. Fialová si ale nedá říct.

"Maminka toho má prostě moc. Každý den vlastně hraje, pořád je někde. Vím, že ji to baví a těší, ale vzhledem k věku by už měla víc odpočívat. Máme o ni strach," svěřila se Hášová, jediná dcera herečky, kterou měla s režisérem Pavlem Hášou.

Stav Fialové, slavné Tornado Lou je se sice vážný, ale už ne kritický, jako tomu bylo při jejím příjmu. Leží v jedné z pražských nemocnic, kde se o ni stará tým lékařů a sester.

Přestože se svého okolí už ptala, kdy už zase půjde domů a bude moct pracovat, nějakou dobu si bude asi muset dát pauzu. Tedy, pokud nepodepíše za pár dní revers, jak se už párkrát v minulosti stalo.

"Jako herečka bych měla umřít na jevišti a doufám, že to tak jednou dopadne. Je to taková etika, která by se měla dodržovat,“ hlásí neustále do světa Květa Fialová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Od zamlžených brýlí pod rouškou pomůže mýdlo či pěna na holení

Styl

Co dělají a jak fungují virtuální milenci v Číně. U žen jsou stále populárnější

Bydlení

Solární panely dokáží ušetřit nemalé peníze. Je ale třeba vědět, na jakou střechu je dát

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu