Zachránila Bílá město před průšvihem? Dostane za to ale balík!

 Celebrity 
11. února 2015 04:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucie Bílá zachránila město od ostudy? Zřejmě ano, zazpívá na velkolepých slavnostech archiv
Zlatá slavice Lucie Bílá jak může, pomůže. A když na tom ještě vydělá, o to spíš. Ukázala se ale jako velký profík, protože dokázala město České Budějovice zachránit před průšvihem. A za to dostane i zaslouženě a slušně zaplaceno.

Bílá bude, zřejmě za doprovodu hudebníka Petra Maláska, zpívat na oslavách 750. výročí od založení města. Protože předchozí vedení radnice podcenilo oslavy, i když vypsalo soutěž na pořádání kulturního programu od jara do podzimu za neuvěřitelných 18 milionů korun, bylo laxní. Do poslední chvíle se nevědělo, co bude, kdy a kdo vystoupí. Nová skladba města musela hasit průšvihy!

„Lucie Bílá vystoupí 10. března na náměstí, protože právě na toto datum je plánováno hlavní zahájení oslav významného jubilea. K tomuto dni je datována listina s první písemnou zmínkou o jihočeské metropoli. Zakladatelem Českých Budějovic byl Přemysl Otakar II.,“ uvedla mluvčí města Jitka Welzlová.

Bílou tak povolali do zbraně jako hlavní lákadlo. Samozřejmě, že profesionální zpěvačka a největší česká hvězda nepřijede zadarmo. Neudělala by to žádná její kolegyně. A kolik za to vlastně dostane?

Podle dostupných informací se honorář 17ti násobné Zlaté slavice pro takové účely pohybuje v rozmezí od 250 do 350 tisíc korun. To je částka odpovídající obvyklým cenám těch největších českých hvězd.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Julia Roberts ukázala vzácnou fotku svých dvojčat. Oslavila s nimi jejich osmnáctiny

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině