Zachránila Bílá město před průšvihem? Dostane za to ale balík!

 Celebrity 
11. února 2015 04:05 / redakce
  0   0
Lucie Bílá zachránila město od ostudy? Zřejmě ano, zazpívá na velkolepých slavnostech archiv
Zlatá slavice Lucie Bílá jak může, pomůže. A když na tom ještě vydělá, o to spíš. Ukázala se ale jako velký profík, protože dokázala město České Budějovice zachránit před průšvihem. A za to dostane i zaslouženě a slušně zaplaceno.

Bílá bude, zřejmě za doprovodu hudebníka Petra Maláska, zpívat na oslavách 750. výročí od založení města. Protože předchozí vedení radnice podcenilo oslavy, i když vypsalo soutěž na pořádání kulturního programu od jara do podzimu za neuvěřitelných 18 milionů korun, bylo laxní. Do poslední chvíle se nevědělo, co bude, kdy a kdo vystoupí. Nová skladba města musela hasit průšvihy!

„Lucie Bílá vystoupí 10. března na náměstí, protože právě na toto datum je plánováno hlavní zahájení oslav významného jubilea. K tomuto dni je datována listina s první písemnou zmínkou o jihočeské metropoli. Zakladatelem Českých Budějovic byl Přemysl Otakar II.,“ uvedla mluvčí města Jitka Welzlová.

Bílou tak povolali do zbraně jako hlavní lákadlo. Samozřejmě, že profesionální zpěvačka a největší česká hvězda nepřijede zadarmo. Neudělala by to žádná její kolegyně. A kolik za to vlastně dostane?

Podle dostupných informací se honorář 17ti násobné Zlaté slavice pro takové účely pohybuje v rozmezí od 250 do 350 tisíc korun. To je částka odpovídající obvyklým cenám těch největších českých hvězd.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Léto odchází, je čas zazimovat bazén

Styl

Skutečnosti a mýty o vodě s bublinkami

Bydlení

Chystáte se stavět dům? Od příštího roku musíte počítat s daleko přísnějšími nároky

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu