Poznáte dceru legendárního sebevraha? Vyrostla z ní sexbomba s plnými rty.

 Celebrity 
11. prosince 2014 07:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Kurt už mezi námi není... Instagram
Dcera slavných rodičů Kurta Cobaina a Courtney Love oslavila už dvaadvacáté narozeniny a zatímco její matka čím dál víc chátrá, z Frances Bean Cobain roste krásná dívka. Blondýnka s plnými rty, takhle dnes vypadá dcera jednoho z nejznámějších muzikantů.

Frances je jedinou dcerou, kterou tu po sobě Kurt stihnul zanechat a hned při prvním pohledu na ni má něco od každého z rodičů. Po tátovi zdědila krásné velké modré oči, po matce výrazné lícní kosti, které jsou prý na ženách velmi přitažlivým faktorem, aniž by si to muži třeba nějak výrazně uvědomovali.

Jako dítě rodičů, kteří holdovali drogám a alkoholu, to ale Frances Bean neměla úplně jednoduché. Když byla ještě miminko, byla rodičům soudním příkazem odebrána a po navrácení ji často hlídala chůva. Když jí byly necelé dva roky, Kurt spáchal sebevraždu.

Na otce proto zřejmě moc vzpomínek nemá, co všechno si vy pamatujete z doby, kdy vám byly dva roky? Nejspíš ani neví o tom, že pomáhala do řeky vysypat jeho popel. Přesto bude Frances výkonnou producentkou nového televizního životopisu o legendárním frontmanovi, který bude vycházet z dosud nezveřejněných archivů.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Intimní myšlenky princezny Diany k nahlédnutí: Soukromé dopisy, které psala v posledních dvou letech života...

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu