Děs a hrůza Jennifer Lopez! Tohle nechce zažít nikdo z nás!

 Celebrity 
31. srpna 2013 11:12 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jennifer Lopez Foto: Twitter
Vypadá to, že si Jennifer bude asi hledat nový dům. Stala se totiž objetí domácího narušitele. Dlouhých 6 dní strávil nevítaný host na pozemku krásné zpěvačky, aniž by si ho někdo všimnul!

Muž prý bezostyšně spal na pohovce a parkoval vůz před domem! Údajně chtěl Jennifer hlídat a zajistit jí bezpečnost. Na 49 letého Johana Dubise upozornil policii jeden ze zaměstnanců Jennifer Lopez, který se s ním potkal tváří v tvář.

Johan se pak také snažil policistům nalhat, že je bývalý manžel zpěvačky a herečky a navíc otcem jejích dětí s tím, že mu Jennifer nechala sídlo k dispozici. Dočasný “spolubydlící” slavné zpěvačky byl obviněn z trestného činu vloupaní druhého stupně, maření úředniho rozhodnutí, obtěžování čtvrtého stupně a držení nářadí potřebného k vloupání.

Soudce nařídil psychiatrické vyšetření Johna Dubise a kauce byla stanovena na 100 tisíc dolarů. Což se zdá jako nic vzhledem k tomu, že majitelka jednoho z nejznáměších pozadí světa do svého sídla jen v květnu investovala 10 miliónů dolarů!!! Opustí teď zpěvačka svůj přepychový dům?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy