Nejznámější česká matka Monika Štiková zhubla. A tak se svléká!

 Celebrity 
29. srpna 2013 20:14 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Monika se doslova ztrází před očima! Foto: Facebook
Monika si stále se svou dcerou Charlotte užívá moře a sluníčka. Dovolená v Bulharsku pro ně sice nezačala zrovna idylicky, ale tyhle dvě prsaté Češky si nenechají ničim pokazit zábavu.

Dovolenou se jim pravděpodobně snažily znepříjemnit aerolinky. Let byl o hodinu opožděn a představte si, že se Monice ani její dcerce za tuhle hrůzu nikdo neomluvil! Jídlo stálo také za starou bačkoru. No uznejte, kdo je zvědavý na nějakou okoralou mini bagetu? Na náladě Monice nepřidalo ani to, že po příletu nikde nebouchali šampaňské na oslavu, že se hvězdy jejich formátu uráčily zavítat právě do této země! Servis aerolinek byl pro Moniku celkově šokující! Naštěstí jejich pětihvězdičkový hotel Victoria Palace, který je celý designově vychytaný a do detailu propracovaný, Monice spravil náladu a holky se mají přímo báječně. Koupou se, opalují a užívají si nadbíhání místních ctitelů. Obě každý den dokumentují přepych hotelu a samozřejmě i svou krásu...

Matka Monika zhubla již 18 kg a po pěti letech konečně dopla kalhoty. Je tak nadšená, že neváhá doplé kalhoty zase rozepnout a odhodit, aby své tělo mohla zvěčnit a pochlubit se svým přátelům se svou “novou” figurou v plavkách. Matka Štika prý ještě s hubnutím zdaleka nekončí, a tak můžeme jen doufat, že to s dietami nepřežene a úplně se nám neztratí!!! To by byla velká škoda!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít