Chcete krásné a kvalitní vlasy jako VIP? Lee Rittiner, vlasový stylista celebrit má pro vás 5 jednoduchých tipů.

 Life & Style 
30. srpna 2013 15:50 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Vytěžte z vašeho účesu co nejvíce!  / inStory.cz
Jak vytěžit z vašeho účesu co nejvíce? Co s roztřepenými konečky a které produkty jsou zbytečně předražené? Na to vše známe odpovědi.

1. Jak si co nejdéle udržet drahý střih – skvělý střih by měl vydržet nejméně 8 až 12 týdnů. Pokud to tak není, chce to vyměnit kadeřnici a nebo jí dovolit více, než jen vlasy prošmikat. Vlasy rostou asi jeden cm za měsíc a účes by tak měl vydržet cca jednu sezónu. Tvar střihu také pomáhá udržet kulma nebo fén.

2. Jak se chránit před roztřepenými konečky – roztřepené konečky je nejlepší zastřihávat. Poraďte se se svým kadeřníkem každých osm týdnů, ne jen dvakrát ročně. Zároveň vlasy nemyjte často, maximálně třikrát týdně. Poslední důležitá věc, používejte co nejméně tepla.

3. Jaké jsou nejčastější omyly našich vlasů – nedostatek stříhání, hlavně u žen. Chceme mít vlasy dlouhé a tak je nestříháme. Bohužel pak jsou dlouhé, ale žalostné a je potřeba je zkrátit mnohem víc. Častější zastřihávání = není potřeba vlasy při návštěvě kadeřníka tolik zkracovat a zároveň budou zdravější.

4. Jak vlasy vyživovat a udržovat kvalitní – často zastřihávat, dostatek vitaminů, kvalitní vlasová kosmetika. Toto je magická trojka krásných vlasů. Správná strava a zvolená péče jsou klíčem k úspěchu. Z vitaminů je např. vhodná Omega 3.

5. Jaký vlasový produkt je zbytečně přeceňovaný – podle Leeho je to značka Kérastase. Je to prý asi nejvíce přeceňovaný produkt na trhu. Vlasová kosmetika Kérastase je předražená, obaluje vlasy, je příliš karcinogenní a plná toxinů.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu