Pohádkový život Brada Pitta a Angeliny Jolie!

 Celebrity 
30. srpna 2013 16:50 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
To je lásky! Foto: Facebook
Jeden z nejkrásnějších mužů planety vyrůstal ve věřící rodině ve Springfieldu. Možná i díky tomu je Brad Pitt tak skvělý táta a životní partner, jaký je. Brad byl nejstarší ze tří dětí. Od dětství se zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a bez dokončeného vysokoškolského vzdělání se vydal do Los Angeles. K jeho herecké kariéře mu bezpochyby pomohl mladistvý sexy zjev. Z Brada se velmi rychle stala hvězda!

Pět let byl tenhle krasavec manželem známé americké herečky Jennifer Aniston, nakonec se ale jeho životní partnerkou stala půvabná Angelina Jolie, se kterou se seznámil pří natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith a má s ní šest dětí! Světoznámá herečka, režisérka a velvyslankyně dobré vůle OSN ho přímo učarovala. Podle jeho slov je Angie láska jeho života a je prostě úžasná. Brad Pitt jako jeden z mála bohatých, krásných a úspěšných mužů není žádný lovec žen. Naopak! Brad je vysloveně rodinný typ.

Chlap jako on je snad snem každé ženy…

I přes to, že jsou Brad i Angelina neustále na cestách, pendlují po celém světě mezi natáčením nebo humanitární pomocí, jejich rodina je pro ně vždy prioritou číslo jedna! Brad a Angelina mají krásný vztah a vychovávají společně 3 vlastní a 3 adoptované děti. V jejich domě je neustále obrovský hluk, ale Brad přiznává, že mu to vyhovuje. "Je to šílené, ale ten chaos se mi líbí" říká charizmatický herec, kterého zbožňuje nespočet žen na celé zemi. "S velkou rodinu se sice můžete pokoušet o vyhranění nějakých zón, například hracích nebo klidových, ale je to marné. Každou chvíli se buď někdo popere nebo se bušením na zeď dožaduje pozornosti táty nebo mámy… Zóna ne-zóna“.

S šesti dětmi si o klidné domácnosti můžete nechat tak maximálně zdát. Ale pro Brada a Angelinu je rodina vším. Našli se dva krásní a úspěšní lidé, kteří si i přes pracovní vytížení uměly vybudovat rodinnou pohodu a teplo domova a to kdekoliv na světě. „Domov je tam, kde je moje rodina!“ to jsou slova Brada Pitta!

A jak to vidí Angelina? „Po mém posledním rozvodu, jsem si řekla, že chci chlapa z úplně jiné branže, humanitárního pracovníka, nebo tak něco. Pak jsem ale potkala Brada. Přesně to, co jsem nechtěla. Ale on je nejlepší muž, kterého jsem poznala a taky nejlepší otec, jakého bych si pro své děti mohla přát!“

Tak... zazvonil zvonec a pohádky je konec!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy