Norbert pokřtil album Alchymista opravdu netradičním způsobem. Honza Musil ho dodělal!

 Celebrity 
28. srpna 2013 11:10 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Postřižiny Foto: Karolína Hájková
Zpěvák Norbert Peticzky, kterého můžeme znát jako finalistu soutěže Hlas Československa, vydal své debutové album Alchymista. I toto album mělo svůj křest, ovšem na křestu Alchymisty neteklo proudem šampaňské.

Norbert spolupracuje s nadací Rakovina věc veřejná a tak CD pokřtil svými zdravými vlasy. Zpěvák si prostě nechal přímo na pódiu oholit hlavu a Honza Musil mu s tím rád pomohl. Podle jeho slov se nechal inspirovat bývalým americkým prezidentem Georgem Bushem starším. Jeho syn Patrik dostal leukémii a vypadaly mu vlasy. V rámci solidarity si celý Bushův tým nechal vyholit hlavu.

V rozhovoru pro VIPstory.cz se Norbert svěřil: „Kdo mě pozná tak ví, že na ty vlasy trochu lpím. Tohle je pro mě velikánské gesto, když jsem se takto rozhodl vzdát hold lidem, kteří o vlasy přijdou při boji s rakovinou. Podle mě to jsou velcí lidé a jsem rád, že jsem mohl aspoň takto malinko dokázat, že je obdivuji.”

Norbert shodil vlasy a my teď shazujeme klobouk dolů jeho počínání.

Album Alchymista je směsí písniček, které napsal v rozmezí od 17ti do 27 let, některé písničky napsali jeho lidé jako Celeste Buckingham nebo producent Moniky Bagárové. Deset roků cesty, které prožil, jsou na tomto albu zaznamenány. Směs pocitů, životních etap, jeho rozpoložení a nálady.

Nedávno vyšel zpěvákovi singl s názvem Gone. Pro jeho fanoušky máme zatím smutnou zprávu. Novou desku nechystá a ani ji dělat nebude. Na deskách podle jeho slov vydělávají jen vydavatelství a Norbert jako muž s dobrým srdcem podpoří raději nadaci, která pomáhá lidem. Zároveň nevidí budoucnost v CD nosičích, ale zato možná jednoho dne vydá album na USB. Líbí se mu jak funguje iTunes, člověk klikne a v požadovaném formátu si může písně stáhnout do počítače.

Podobným způsobem si můžete jeho debutové album stáhnout na internetovém obchodu Bontonlandu a přispět tak na dobrou věc. Z každého prodaného CD totiž putuje částka na výzkum protinádorových léčiv nadace Rakovina věc veřejná.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pěstujte si na zahradě krásnou chrpu polní. Pomáhá omezit otoky, čistí krev a má protizánětlivé...

Styl

Večerní přejídání často stojí za nadváhou či obezitou. Naučte se jej ovládnout

Bydlení

Udělejte si z bazénu na zahradě moře. Slaná voda na rozdíl od chlorované prospívá pokožce

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu