Norbert pokřtil album Alchymista opravdu netradičním způsobem. Honza Musil ho dodělal!

 Celebrity 
28. srpna 2013 11:10 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Postřižiny Foto: Karolína Hájková
Zpěvák Norbert Peticzky, kterého můžeme znát jako finalistu soutěže Hlas Československa, vydal své debutové album Alchymista. I toto album mělo svůj křest, ovšem na křestu Alchymisty neteklo proudem šampaňské.

Norbert spolupracuje s nadací Rakovina věc veřejná a tak CD pokřtil svými zdravými vlasy. Zpěvák si prostě nechal přímo na pódiu oholit hlavu a Honza Musil mu s tím rád pomohl. Podle jeho slov se nechal inspirovat bývalým americkým prezidentem Georgem Bushem starším. Jeho syn Patrik dostal leukémii a vypadaly mu vlasy. V rámci solidarity si celý Bushův tým nechal vyholit hlavu.

V rozhovoru pro VIPstory.cz se Norbert svěřil: „Kdo mě pozná tak ví, že na ty vlasy trochu lpím. Tohle je pro mě velikánské gesto, když jsem se takto rozhodl vzdát hold lidem, kteří o vlasy přijdou při boji s rakovinou. Podle mě to jsou velcí lidé a jsem rád, že jsem mohl aspoň takto malinko dokázat, že je obdivuji.”

Norbert shodil vlasy a my teď shazujeme klobouk dolů jeho počínání.

Album Alchymista je směsí písniček, které napsal v rozmezí od 17ti do 27 let, některé písničky napsali jeho lidé jako Celeste Buckingham nebo producent Moniky Bagárové. Deset roků cesty, které prožil, jsou na tomto albu zaznamenány. Směs pocitů, životních etap, jeho rozpoložení a nálady.

Nedávno vyšel zpěvákovi singl s názvem Gone. Pro jeho fanoušky máme zatím smutnou zprávu. Novou desku nechystá a ani ji dělat nebude. Na deskách podle jeho slov vydělávají jen vydavatelství a Norbert jako muž s dobrým srdcem podpoří raději nadaci, která pomáhá lidem. Zároveň nevidí budoucnost v CD nosičích, ale zato možná jednoho dne vydá album na USB. Líbí se mu jak funguje iTunes, člověk klikne a v požadovaném formátu si může písně stáhnout do počítače.

Podobným způsobem si můžete jeho debutové album stáhnout na internetovém obchodu Bontonlandu a přispět tak na dobrou věc. Z každého prodaného CD totiž putuje částka na výzkum protinádorových léčiv nadace Rakovina věc veřejná.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za koženou sedačku si připlatíte, má ale své nesporné výhody

Styl

Pokud se potíte se i v zimě, pomůže úprava jídelníčku a vhodné bylinky

Bydlení

Sůl při úklidu zvládne nahradit nejrůznější saponáty

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu