Násilníci z Hollywoodu - díl druhý: Na festivalu ve Varech namistrovaný elegán, ale přítelkyni umí proplesknout raz dva!

 Celebrity 
02. prosince 2014 04:44 / Jitka Jahodová
  0   0
Mel Gibson Shutterstock, Archiv
Často k nim vzhlížíme, vidíme v nich naše idoly, ale zaslouží si to vůbec? Domácí násilí se v Čechách a na Slovensku týká každé páté ženy a bývalé partnerky těchto hollywoodských násilníků by o tom mohly vyprávět. Na vlastní kůži totiž okusily ponižování a údery od svého nejbližšího. Tihle pro ránu daleko nechodí!

DÍL DRUHÝ
Mel Gibson

Nezáleží na tom, kolik dostal Oscarů, Zlatých glóbů, jak sympaticky se choval na festivalu v Karlových Varech a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Dalo by se říct, že Mel Gibson má pár nepřátel ze všech různých okruhů a jedním z nich je žena, na kterou si dovolil zbaběle vztáhnout ruku.

Vynikající australsko-americký herec rozhodně není andílek, spíš jen ten dobrý herec. Jednu ze svých rolí by ale určitě rád předem odmítnul. Nahrávka, kterou pořídila matka jednoho z jeho dětí Oksana Grigorieva, potvrzuje, že by mu neuškodilo trochu přistřihnout křidélka.

Tahle žena měla velké štěstí, že si jako jedna z mála chytře nahrála celou hádku, kdy ji Mel uhodil do obličeje, včetně toho kdy říká, že si to zasloužila. Nejhorší na celé aféře je, že se za herce postavila jeho exmanželka, která tvrdí, že byl vždy vynikající manžel a milující otec. Video z celé ”akce” však soud nakonec uznal jako dostatečný důkaz a Mela Gibsona učinil vinným mužem.

Herec byl nucen zaplatit přítelkyni odškodné ve výši 8,5 milionu korun, ale postačí jí tato částka, aby zapomněla na ránu, kterou ji počastovala hollywoodská hvězda? Nevíme, ale podobné napínavé příběhy si můžete pustit na CBS reality, kde běží pořad Zabiják v rodině.

A zítra do třetice všeho dobrého!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nesprávným používáním se vrtáky ztupí až čtyřikrát rychleji. Nabrousit si je zvládnete i sami

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Jak se zbavit červotoče. Použijte octový postřik nebo ďábělskou směs

1. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

2. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

3. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

4. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

5. Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky

Zavřít reklamu