Její poslední vážný vztah byl absurdní drama. Teď skáče půvabná moderátorka z jedné lovestory do druhé a detaily si rozhodně nenechává pro sebe!

 Celebrity 
01. prosince 2014 16:30 / redakce
  0   0
Katka je stále single  / inStory.cz
O vztahu Kateřiny Kristelové (41) a moderátora Kamila Bartoška alias Kazmy bylo napsáno mnoho. Říká se sice, že jak to všechno bylo doopravdy, vědí vždycky jenom ti dva, ale v tomto případě Kamil svými porozchodovými eskapádami odhalil pravdu i širokému okolí. Internetový šašík velmi názorně předvedl, že mentálně za Kateřinou zaostává asi tak dvacet až pětadvacet let. Viděno s odstupem měl zkrátka tento vztah pouze jednu výhodu, a to tu, že když měla Katčina dcera oslavu narozenin, nemuseli utrácet za klauna. Už byl doma.

Půvabná moderátorka bere ovšem i tento vztah jako cennou zkušenost. Teď ale bude mít možnost inspirovat se ve věcech lásky i od svých kolegů a kolegyň. Ode dneška bude totiž diváky TV Prima provázet novou rubrikou v pořadu Topstar magazín. "Moji rubriku jsme připravovali asi tři měsíce a dali jsme si záležet. Jmenuje se Lovestory a detailně v ní probíráme pokaždé jeden pár, který je součástí šoubyzu. Vše samozřejmě za jejich osobní účasti. Kde se seznámili, zasnoubili, vzali, případně rozešli a zase sešli. Z každého páru se mi zatím podařilo dostat něco speciálního, co nikdy nikde neřekli," přiblížila Katka svůj nový job.

A proč si vybrala pro své televizní působení právě tento pořad? "TopStar beru jako konstantu českého šoubyznysu a společenského života, přežil všechny pořady s podobným zaměřením a lidi ho mají i po devíti letech stále ve velké oblibě. Jsem ráda, že můžu být jeho součástí."
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Jak se zbavit červotoče. Použijte octový postřik nebo ďábělskou směs

1. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

2. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

3. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

4. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

5. Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky

Zavřít reklamu