Zpěvačka Marta Jandová si posteskla: Teď už nepomáhá ani spát s producenty!

 Celebrity 
30. listopadu 2014 15:09 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Dneska je těžká doba archiv Alice Bonde
Co si budeme namlouvat, dneska už zpívá každý. Talentové soutěže každou chvíli vyplivnou hromadu vyjukaných teenagerů, kteří jak rychle se objevili, tak rychle zmizeli. Do zpěvu se ”profesionálně” pouštějí i modelky, které po prvotní slávě v Miss zjistí, že vlastně nic neumí a podle Marty Jandové už prý nepomáhá ani výměna sexu za kariéru.

„Když chce zpěvák dneska uspět, musí makat, makat a makat. Tady už ani nepomůže si něco zaplatit nebo jak se dřív spávalo s producenty. Vy totiž potřebujete pomoc od mnoha lidí, pokud vás mají hrát v rádiu, pořádat koncerty a to by člověk nedělal nic jiného, než s někým spal. Musíte mít talent a být ve správný čas na správném místě a tam potkat ty správné lidi,” odhalila Marta vipstory.cz krutou pravdu šoubyznysu.

Tak snad takové štěstí bude mít i mladá začínající zpěvačka Alice Bonde, které dcera rockera Petra Jandy předpověděla šanci na úspěch. „Její výhoda je, že si skládá vlastní písničky a má příjemný, neafektovaný hlas. Cesta k vrcholu je strmá a trnitá. Ale musí opravdu dřít, pořád někde vystupovat a nevzdávat se,” nabádá Marta mladou a nezkušenou dívku, které věří natolik, že ji nechala zpívat na vlastní svatbě a teď jí spolu s Tomášem Traplem a Miluškou Voborníkovou pokřtili první videoklip.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pavlína Pořízková to nandala plastickému chirurgovi. Ten napsal, že její tvář potřebuje kompletně...

Styl

Eva (47) o vztahu se silně věřícím mužem: Pochopila jsem, že ne každé násilí na lidech musí být...

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný