Jsou vysoké, štíhlé a šíleně mladé! Díváte se na nové konkurentky světových topmodelek. Mají šanci uspět?

 Celebrity 
28. listopadu 2014 04:00 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Trojice výherkyň se Simonou Krainovou Profimedia
Je to smutné, ale vítězkou může být jen jedna. S tím se včera musela smířit dvanáctka finalistek modelingové soutěže Czechoslovak TopModel, jejíž ředitelkou je Simona Krainová (46).

Loňský a zároveň první ročník vyhrála teprve třináctiletá Kateřina Kozlová. Letos padl los poroty složené z jedenácti zástupců zahraničních modelingových agentur na sedmnáctiletou Nikolu Krůželovou. Stejný názor sdílela i Krainová. „Můj názor se shodoval s porotou, byla jsem překvapená, že vybrali jednu s mých horkých favoritek. Ale jsem strašně ráda, že nemám na bedrech tu zodpovědnost vybírat sama. Pro mě jsou vítězky všechny,” komentovala Simona ihned po skončení finálového večera a svěřila se, že z toho jak celý večer dopadne, měla velký strach.

„Strávila jsem s nimi poslední dva dny a byla jsem v šoku z toho, co předvedly. Dlouho to bylo rozpačité a všichni jsme měli stres jak to dopadne. Ale byly úžasné. Bylo vidět, že všechny naslouchaly mým radám a přemýšlely o tom, což je dobrý základ pro to, aby z nich jednou něco bylo. Cokoliv, třeba ne modelky, ale jsou to inteligentní a cílevědomé holky a čeká je určitě skvělá kariéra,” dodala pyšně Krainová.

To ale nic nemění na tom, že před slečnami je ještě dlouhá cesta, některé jsou velmi mladé a mají se ještě hodně co učit. Modelingová branže je sice krásný obor, ale bez píle to nejde. Cenou útěchy pro všechny finalistky může být, že každá z nich prý má šanci se uchytit v tomto nevyzpytatelném oboru.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za koženou sedačku si připlatíte, má ale své nesporné výhody

Styl

Pokud se potíte se i v zimě, pomůže úprava jídelníčku a vhodné bylinky

Bydlení

Sůl při úklidu zvládne nahradit nejrůznější saponáty

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu