Královna plastik, která děsila svou tváří, nebyla žádná troškařka! Pohádkovým bohatstvím i tituly trhala jeden rekord za druhým!

 Celebrity 
26. listopadu 2014 10:10 / redakce
  0   0
Vévodkyně neměla problém se na pláži svléknout  Profimedia
Minulý týden zemřela jedna z nejpozoruhodnějších žen Evropy, vévodkyně z Alby. Její vlastní jméno bylo trošičku delší, než jsme zvyklí: María del Rosario Cayetana Paloma ... + dalších 21 jmen! No oslovovat bychom ji tedy určitě nechtěli. Aristokratka se dostala i Guinessovy knihy rekordů, a to obrovským počtem různých titulů, kterými se pyšnila.

To není ale jediná zajímavost. Vévodkyně z Alby rovněž proslula svým vyplastikovaným obličejem, byť tvrdila, že nikdy žádnou zkrášlující operaci neprodělala. Tak to je při pohledu na její tvář opravdu pozoruhodné. Přestože byla vyhlášená svým divokým a poněkud výstředním životem, byla ve Španělsku velmi oblíbená. Rakev s jejími ostatky provázely do sevillské katedrály davy Španělů i obdivovatelů ze zahraničí, a smutek nad jejím odchodem určitě nebylo pouhé divadlo.

Před třemi lety všechny šokovala, když uzavřela manželství s o 25 let mladším státním úředníkem Alfonsem Díezem. Vévodkyně z Alby byla nepředstavitelně bohatá a logicky se nabízelo, že sňatek byl ze strany Díeza hlavně pro peníze. Aristokratka ovšem manželovi vypálila rybník a každému ze svých šesti dětí i osmi vnoučat věnovala po jednom paláci i podíl na rozsáhlých pozemcích, které v zemi vlastnila. Ale i přes podobná opatření jsme si téměř jisti, že z pohádkového bohatství Alfonsovi jistě nějaké ty drobné zbyly.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tymián je jednoduchá rostlina na pěstování, která krásné voní a prospívá lidskému zdraví

Styl

Cibulové slupky mají zajímavé zdravotní účinky. Nevyhazujte je do koše, využijte jejich sílu

Bydlení

Nebojte se v interiéru odvázat. Vneste do bytu černou, neonové odstíny nebo růžovou

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu