Holčička z reklamy na Kofolu dělá fóry. Chtěla by být herečka, ale o diváky nestojí. Tak jí přejeme do Rokycan hodně štěstí a hodně rolí.

 Celebrity 
27. listopadu 2014 09:05 / Jitka Jahodová
  0   0
Roztomilá holčička nemá zájem... Youtube.com
Bez fenomenální vánoční reklamy na Kofolu, která se každý rok vysílá už deset let, si neumíme Vánoce snad ani představit. Jakmile se v televizi ozve: „Tati a bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?” člověk ví, že svátky jsou za dveřmi.

Hlavní aktérka se však od té doby nikde neobjevila. Podle informací z předešlých let by Sandra Flemrová ráda zašla sem tam na nějaký casting a získala roli ve filmu či v televizi. Nicméně když ji před pár dny jedna z našich největších televizních stanic oslovila se záměrem natočit o ní reportáž do vánočního vysílání, nabídka byla odmítnuta. Takže hvězdné manýry už holka má...

Můžeme-li do Rokycan radit, tak kariéra v šoubyznysu se bez médií buduje poměrně těžko a z vlastní zkušenosti podotýkáme, že když jsme se s holčičkou, která nemusí vydržet nepapat, chtěli spojit, dopadli jsme úplně stejně jako televize.

Čili pokud to Sandru skutečně táhne před kameru, bylo by asi dobré trochu spolupracovat a využít toho, že lidem od médií připadá roztomilá a nikdo jí ani slovem vlásek nezkřiví... Protože zase taková hvězda, aby se ji někdo snažil přemluvit k rozhovoru podruhé (a jindy, než o Vánocích), prostě není.

Maximálně se proto můžete u nás v jiném článku mrknout, jak ta holčička, kterou celý národ miluje, vlastně vypadá dnes, po deseti letech od natočení oné slavné reklamy.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Občas musí být pes sám doma. Jak dlouho je vhodné zvíře nechat samotné?

Styl

Letošní léto bude přát turistice. Udělejte pár věcí, díky kterým se vyhnete úrazům a bolavým svalům

Bydlení

Několik rad, jak vyhnat zatuchlinu z nábytku

1. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

2. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

3. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

4. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

5. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

Zavřít reklamu