Tahle Češka je mezi dvaceti nejkrásnějšími ženami planety. Málem při focení přišla o život!

 Celebrity 
23. listopadu 2014 13:43 / Jitka Jahodová
  0
📷
8 fotografií v galerii
Kateřina Votavová Jan Tůma
Modelka a finalistka Miss Kateřina Votavová strávila týden na ostrově Mauricius. Fotila zde kalendář, jehož vznik rozhodně nebyl žádný med, jak se hlavní aktérka přiznala. Ostatně že jí šlo o život, to je patrné z některých snímků na první pohled!

Během jediného dne ji kousla zebra a nakonec napadli pštrosi. „Bylo to strašné, ani jsem se tolik nebála lvů jako pštrosů, doteď se mi o tom zdá,” vzpomíná kráska na focení v největším mauricijském přírodním parku Casela.

Nejvíce času zabrala fotka v hinduistickém chrámu, jejíž příprava trvala 9 hodin a podílely se na ní tři mauricijské specialistky na svatební obřady. „Toto považuji asi za největší zážitek. Cítila jsem se jako pravá princezna,” směje se Katka, která se mimo jiné objeví také v připravovaném filmu Modelky s.r.o. a podle časopisu Esquire patří mezi dvacet nejkrásnějších žen světa.

Na slavnostním křtu exotického kalendáře, který probíhal v rámci prestižní golfové soutěže poznamenal její manažer Rostislav Janků, že je velmi oblíbená a žádaná. „Díky svojí tvárnosti je chameleon mezi modelkami.”
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte