Sexy modelka Votavová pomohla objasnit vraždu!

 Celebrity 
10. června 2017 14:59 / René Černý
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kateřina Votavová s visílačkou, což se zase hned tak nevidí!  archiv K. Votavové
Kriminálky patří mezi oblíbený žánr sexy modelky Kateřiny Votavové, a tak se rozhodla, že si vyšetřování zločinu vyzkouší na vlastní kůži a zapojila se do hledání vraha. Měla štěstí, protože ho ve svém Porsche i se svým snoubencem skutečně dopadla.

„Byl to neskutečný adrenalin. Když stojíte tváří v tvář někomu, kdo má takový trestní rejstřík, je ve vás malá duše, i když víte, že je to jen jako. Protože co kdyby nebylo,“ svěřuje se Kateřina.

Její „policejní den“ byl totiž jen jako. Šlo o důmyslně vystavenou adrenalinovou hru, které se zúčastnilo celkem dvanáct dvoučlenných týmů, mezi nimi i moderátor Leoš Mareš.

Každý tým měl své luxusní auto a spis, jaký zločin vyšetřuje, jaké stopy vedou ke zločinci a indicie, kde by ho mohli najít. Pokud tým nevyřešil jednu stopu, nemohl se dostat na druhou. 

„My s Jirkou (snoubenec Kateřiny Votavové) máme rádi hádanky všeho druhu a u kriminálek vždycky nahlas tipujeme, kdo bude pachatel a vlastně je smutné, že to většinou víme už po dvaceti minutách,“ říká Kateřina, která si užívala nejen svou kriminální roli, ale také jízdu v černém Porsche, které, jak říká, patří mezi její oblíbené značky aut, protože má ráda svižnou jízdu a sportovní vozy.

Když odpoledne odhalila se snoubencem poslední stopu vedoucí k pachateli, vydali se za ním a společnými silami jej „zatkli“. A zřejmě mají z kriminálek skutečně nakoukáno a odhalování stop pro ně není nic těžkého, protože skončili na krásném druhém místě. Dokonce i před Leošem Marešem, který sice pachatele také chytil, ale úplně jiného než měl.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti