Ložnice vlivných politiků - díl druhý: Francouzský politik vyměnil manželky tak rychle, že ani nestačily mrknout

 Celebrity 
09. září 2014 05:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nicolas Sarkozy s jeho třetí manželkou Carlou Bruni Foto: Shutterstock
Ženy obvykle využívají své krásy a sex appealu jako prostředku k dosažení slávy a bohatství. U mužů se karta obrací. Ti v honbě za mocí cestou hledají svoji femme fatale a často bohužel není jen jedna. Když jste ovšem politicky angažovaná osoba, veřejné milostné aféry zrovna nejsou to pravé ořechové pro vaši kariéru.

To nás však zajímá, a proto se na to pojďme v našem pětidílném seriálu o manipulativních politicích podívat trochu zblízka...

DÍL DRUHÝ
Nicolas Sarkozy

Ani tento francouzský politik nezůstal pozadu. Nicolas Sarkozy celou Francii postavil na nohy, když se podruhé oženil a to s italskou zpěvačkou a bývalou modelkou Carlou Bruni. Kvůli této dlouhonohé krásce padlo jeho první jedenáctileté manželství s Céciliou Sarkozy, která stála po jeho boku během prezidentské kampaně.

Mnoho Francouzů tehdy šokovala právě blesková rychlost, s jakou 165cm vysoký státník manželky vyměnil. Kdyby dopředu věděl, jak bledě jeho politická kariéra dopadne, jistě by situaci ještě párkrát přehodnotil. Mileneckou rošádou totiž velmi ztratil na popularitě.

Krk si později nezachránil ani tím, že pověřil v roce 2010 tajnou službu, aby odhalila zdroj, který šíří pověry o problémech v jeho novém manželství. Až nám místy jeho život připomíná scény zbohatlíků ze seriálu Colbyové, který momentálně vysílá stanice CBS Drama.

Ve třetím díle se přesuneme do italské ložnice Silvia Berlusconiho.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?