Téhle krásce z Vyprávěj byste třicet let nehádali. V retro stylu vypadá jako holčička.

 Celebrity 
07. září 2014 06:42 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Andree retro styl sluší Foto: Granko
O tom, že herečka Andrea Kerestešová vypadá v retro stylu skvěle, se můžete pravidelně přesvědčovat v seriálu Vyprávěj. A nijak jí na kráse neubírá ani to, když na sebe oblékne šaty inspirované módou let padesátých.

„Vintage styl mě baví. Připomíná mi dětství. Navíc je to ženské a roztomilé zároveň,” prozradila Andrea v šatech, které vznikly speciálně pro oblíbený kakaový nápoj. Problém by s ní prý ani v nejmenším neměl její přítel.

„Určitě bych se mu takto líbila. Na první společné Vánoce mi dokonce daroval podobné retro šaty od jedné módní návrhářky. Akorát nebyly puntíkované, ale pruhované, a ty miluju! Takže tohle je nás oblíbený styl. Mně se líbí, protože krásně podtrhuje ženskost. Vidím v něm dospělou ženu, která má v sobě i kousek křehké holčičky. To se podle mě líbí i mužům. Přece nemusíme nosit jen upnuté sukně a hluboké dekolty,” uzavřela herečka.

Zdá se skoro nemožné, že krásná Andrea Kerestešová nedávno oslavila třicet let na světě. Díky svému něžnému a drobnému vzezření by jí ale skutečný věk nikdo nehádal a je to i jeden z důvodů, proč se právě ona tak skvěle hodila do romantických uliček v okolí Pražského hradu, kde focení probíhalo.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město