Dokonalý klon legendárního českého komika chce jít do hereckého důchodu. Sužuje herce vážná nemoc nebo je to jenom prachobyčejná únava materiálu?

 Celebrity 
08. září 2014 10:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Schmitzer se cítí poněkud znavený Foto: Česká televize
Z útrob divadla Ypsilon se stále častěji ozývají hlasy, že Jiří Schmitzer chce zanechat své herecké profese a chystá se do předčasného důchodu. Není to v tomto věku ale poněkud předčasné?

Syn legendy českého herectví Jiřího Sováka zraje jako víno a je stále oblíbenějším a vyhledávanějším umělcem. Možná ale tady bude právě kámen úrazu. Herec se prý v poslední době cítí být vyčerpaný, unavený a znechucený. No, upřímně řečeno, není sám.

Schmitzer je ale zároveň jedním z nejvýraznějších českých písničkářů a jeho koncerty jsou vždy pro posluchače velkým zážitkem a jeho písně jsou plné vtipného a laskavého humoru. Výjimečně hudebně nadaný herec dokonce složil hudbu pro divadelní inscenaci Národního divadlo.

Známé je, že vztahy s otcem Sovákem, měl Jiří hodně napjaté. Otec mu prý nemohl odpustit, že způsobil v roce 1976 pod vlivem alkoholu dopravní nehodu, při které zavinil smrt chodce a syna vydědil.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...