Kožichář je oficiálně pohřben! Mareš teď představuje skvěle oblečeného elegána a velice, ale velice dobře mu za to platí.

 Celebrity 
07. září 2014 15:17 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Leoš Mareš je nyní elegán v oblecích Foto: Blažek
Kde je ten kluk, co nevylezl bez kožichu ani s odpadky a snil o tom, že jednou bude mít svůj vlastní obchůdek se zvířecími chlupatinami? Tak ten už je vážení zřejmě dávno pohřben dvacet stop pod zemí!

Moderátor Leoš Mareš teď místo kožichu raději sáhne po dobře padnoucím saku. Když k tomu přidáte dalších několik faktorů z Leošovy osobnosti a života, vznikne vám z toho nabídka na roli v reklamě známé pánské oděvní firmy, která si sázkou na Mareše slibuje trochu příjemné oprsklosti navíc. Zároveň není pochyb o tom, že Leoš, ač má své mouchy, je velmi inspirativní a úspěšný muž.

„O této nabídce jsem nemusel dlouho přemýšlet. K mé práci vhodné oblečení neodmyslitelně patří. Často během jednoho dne musím vystřídat hned několik outfitů a je pro mě důležité, abych se v nich cítil skvěle,” říká Leoš Mareš, který pravidelně ke všemu využívá rad stylisty a Filip Vaněk se ujal jeho stylingu i tentokrát.

Velmi příjemným bonusem musela pro populárního moderátora jistě být i tučná odměna. Podle serveru Extra prý za tříminutový spot totiž vyinkasoval celé tři miliony korun. Zatímco zlatokopky právě teď přemítají, jak se vetřít do Marešovy přízně, my vás mezitím pozveme na naši pravidelnou rubriku Stylemetr by Filip, kde stylista toho skvěle oblečeného a hodně bohatého SVOBODNÉHO Leoše na nikom nikdy nenechá nit suchou!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí