Na začátku léta málem umřela a celé prázdniny strávila doma. Bývalé rosničce letos nebylo přáno.

 Celebrity 
07. září 2014 13:52 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Karla Mráčková podcenila zdraví www.le-co.cz
Když se léto nevyvede přesně tak, jak jste si ho malovali, holt se nedá nic dělat. Moderátorka a maminka tří dětí Karla Mráčková je však ráda, že je aspoň naživu! „Léto bylo hektické. Plánovala jsem idylu a relax, ale hned na začátku prázdnin jsem se ocitla v nemocnici na vážné operaci se zánětem břišní dutiny. Podcenila jsem potíže v domnění, že se o nic vážného nejedná, až to zašlo takhle daleko. Dostávala jsem se z toho téměř měsíc,” prozradila bývalá rosnička.

Jen co se dostala ze zdravotních komplikací, čekala ji příprava na státní zkoušky na UJAK, kde studuje andragogiku (lidovýchova – pozn. redaktora). „Mám poslední termín, tak snad to dopadne,” dodala Karla.

Od porodu poslední dcery zápolí Mráčková s váhou. „Bojuju především se sacharidy, když je hodně omezím, krásně zhubnu. Naopak důležitou součástí mého jídelníčku je maso, vlastně hlavně šunka, která se dá jíst k snídani, obědu i k večeři. Vybírám si kvalitní uzeniny, takže nějaké kampaně proti nim mě nerozhodí,” prozradila trojnásobná maminka, která si na svačinky pro rodinku odnášela od stánku Leco několik balíčků Šunky nejvyšší jakosti a Krůtí šunky pro děti.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město