Na začátku léta málem umřela a celé prázdniny strávila doma. Bývalé rosničce letos nebylo přáno.

 Celebrity 
07. září 2014 13:52 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Karla Mráčková podcenila zdraví www.le-co.cz
Když se léto nevyvede přesně tak, jak jste si ho malovali, holt se nedá nic dělat. Moderátorka a maminka tří dětí Karla Mráčková je však ráda, že je aspoň naživu! „Léto bylo hektické. Plánovala jsem idylu a relax, ale hned na začátku prázdnin jsem se ocitla v nemocnici na vážné operaci se zánětem břišní dutiny. Podcenila jsem potíže v domnění, že se o nic vážného nejedná, až to zašlo takhle daleko. Dostávala jsem se z toho téměř měsíc,” prozradila bývalá rosnička.

Jen co se dostala ze zdravotních komplikací, čekala ji příprava na státní zkoušky na UJAK, kde studuje andragogiku (lidovýchova – pozn. redaktora). „Mám poslední termín, tak snad to dopadne,” dodala Karla.

Od porodu poslední dcery zápolí Mráčková s váhou. „Bojuju především se sacharidy, když je hodně omezím, krásně zhubnu. Naopak důležitou součástí mého jídelníčku je maso, vlastně hlavně šunka, která se dá jíst k snídani, obědu i k večeři. Vybírám si kvalitní uzeniny, takže nějaké kampaně proti nim mě nerozhodí,” prozradila trojnásobná maminka, která si na svačinky pro rodinku odnášela od stánku Leco několik balíčků Šunky nejvyšší jakosti a Krůtí šunky pro děti.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít