Zase jedna hérečka, která pojala kyblíkovou výzvu po svém. Než poslala peníze, porušila pár zákonů a měla problémy s ochrankou.

 Video 
03. září 2014 15:23 / Jitka Jahodová
  0
Loading...
📷
1 fotografie v galerii
Miluška Bittnerová chodila s kyblíkem na hlavě... Zdroj: Youtube.com
Jako by nestačilo, že na začátku září je ledové počasí. Ještě k tomu na nás ze všech strach vyskakuje ledová kyblíková výzva, čili Ice Bucket Challenge, který má poukázat na onemocnění ALS (amyotrofická laterární skleróza).

Najde se však pár jedinců, kterým se ledovému šoku podařilo úspěšně vyhnout. Mezi nimi je i herečka Miluška Bittnerová, přezdívaná česká Marilyn. Místo polití vodou si nasadila kyblík na hlavu a s grácií (v rámci možností) s ním doputovala až na místo, kde rovnou zaslala peníze na pomoc.

„Nebojím se polití vodou. Ale – už toho bylo moc, a domnívám se, že větší pomoc než mokrá Bittnerová je poslat peníze na výzkum pro boj s tou hnusnou nemocí. Jsem patriot, takže jsem peníze poslala českým vědcům, kteří se zabývají výzkumem kmenových buněk, což s nemocí ALS přímo souvisí,” komentuje svůj počin Miluše, jenž se snaží úspěšně bojovat i proti anorexii u mladých dívek a sama chodí příkladem.

Při natáčení však měli trochu problém s ochrankou... ale to už uvidíte sami ve videu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím