Rok ve vězení a Nora Mojsejová se ocitla na samém dně! Nejen, že je z ní bezdomovkyně, ale navíc přišla i o svoji největší lásku!

 Celebrity 
02. září 2014 09:32 / redakce
  0   0
V domě plném kýčů vařila Nora v pořadu "Čápi s mákem" TV Prima
Až pustí slovenskou milionářku Noru Mojsejovou z vazby, bude nějaký čas trvat, než se živočišná podnikatelka opět postaví na vlastní nohy. Jestli vůbec. Kdy ji z vězení pustí, je ale stále ve hvězdách. Mojsejová sedí již rok, od 3. září 2013 a její opakované žádosti o propuštění byly vždy zamítnuty.

Ale kam se má Nora v úmyslu vůbec vrátit? Známí i rodina od ní dali ruce pryč a s otevřenou náručí ji asi nikdo vítat nebude. Navíc její legendární a nevkusem napěchovaný dům v Košicích je prodaný a nového majitele má i druhý dům v Čermeli. Teď vyšlo najevo, že Nora přišla i o svůj butik nesoucí jméno "Nora Mojsejová fashion", který také definitivně skončil. A to je pro ni rána asi největší. Móda pro ni byla alfou omegou jejího žití a obchod s vlastními hadříky tou největší láskou. Jako návrhářka ale díru do světa s největší pravděpodobností neudělá a její sen se pomalu ale jistě rozplývá jako pára nad hrncem.

Po propuštění z lapáku bude mít košická podnikatelka zřejmě úplně jiné starosti. Místo modelů, pro které si pravidelně jezdila do Milána, bude muset navštívit konfekcí v nejbližším obchoďáku.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu