Rok ve vězení a Nora Mojsejová se ocitla na samém dně! Nejen, že je z ní bezdomovkyně, ale navíc přišla i o svoji největší lásku!

 Celebrity 
02. září 2014 09:32 / redakce
  0   0
V domě plném kýčů vařila Nora v pořadu "Čápi s mákem" TV Prima
Až pustí slovenskou milionářku Noru Mojsejovou z vazby, bude nějaký čas trvat, než se živočišná podnikatelka opět postaví na vlastní nohy. Jestli vůbec. Kdy ji z vězení pustí, je ale stále ve hvězdách. Mojsejová sedí již rok, od 3. září 2013 a její opakované žádosti o propuštění byly vždy zamítnuty.

Ale kam se má Nora v úmyslu vůbec vrátit? Známí i rodina od ní dali ruce pryč a s otevřenou náručí ji asi nikdo vítat nebude. Navíc její legendární a nevkusem napěchovaný dům v Košicích je prodaný a nového majitele má i druhý dům v Čermeli. Teď vyšlo najevo, že Nora přišla i o svůj butik nesoucí jméno "Nora Mojsejová fashion", který také definitivně skončil. A to je pro ni rána asi největší. Móda pro ni byla alfou omegou jejího žití a obchod s vlastními hadříky tou největší láskou. Jako návrhářka ale díru do světa s největší pravděpodobností neudělá a její sen se pomalu ale jistě rozplývá jako pára nad hrncem.

Po propuštění z lapáku bude mít košická podnikatelka zřejmě úplně jiné starosti. Místo modelů, pro které si pravidelně jezdila do Milána, bude muset navštívit konfekcí v nejbližším obchoďáku.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Koberce do kuchyně patří. Přesvědčíme vás

Styl

Zdravá a lahodná úprava česneku, která vás postaví na nohy

Bydlení

Dva v jednom. Aneb jak rozdělit pokoj na dva

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu