Rok ve vězení a Nora Mojsejová se ocitla na samém dně! Nejen, že je z ní bezdomovkyně, ale navíc přišla i o svoji největší lásku!

 Celebrity 
02. září 2014 09:32 / redakce
  0   0
V domě plném kýčů vařila Nora v pořadu "Čápi s mákem" TV Prima
Až pustí slovenskou milionářku Noru Mojsejovou z vazby, bude nějaký čas trvat, než se živočišná podnikatelka opět postaví na vlastní nohy. Jestli vůbec. Kdy ji z vězení pustí, je ale stále ve hvězdách. Mojsejová sedí již rok, od 3. září 2013 a její opakované žádosti o propuštění byly vždy zamítnuty.

Ale kam se má Nora v úmyslu vůbec vrátit? Známí i rodina od ní dali ruce pryč a s otevřenou náručí ji asi nikdo vítat nebude. Navíc její legendární a nevkusem napěchovaný dům v Košicích je prodaný a nového majitele má i druhý dům v Čermeli. Teď vyšlo najevo, že Nora přišla i o svůj butik nesoucí jméno "Nora Mojsejová fashion", který také definitivně skončil. A to je pro ni rána asi největší. Móda pro ni byla alfou omegou jejího žití a obchod s vlastními hadříky tou největší láskou. Jako návrhářka ale díru do světa s největší pravděpodobností neudělá a její sen se pomalu ale jistě rozplývá jako pára nad hrncem.

Po propuštění z lapáku bude mít košická podnikatelka zřejmě úplně jiné starosti. Místo modelů, pro které si pravidelně jezdila do Milána, bude muset navštívit konfekcí v nejbližším obchoďáku.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Horké dny lákají k přílišné zálivce. Jak zalévat, abyste pokojovkám neškodili

Styl

Skutečné důvody, proč ztrácíme řasy a obočí

Bydlení

Jak správně prát a věšet prádlo, abyste ho nemuseli žehlit

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu