Simona Krainová u nás v redakci rozdávala radost! Šťastným výhercům gratulujeme!

 Celebrity 
03. září 2014 08:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Gratulujeme všem výhercům! Foto: Archiv vipstory.cz
Na začátku léta jste s námi mohli soutěžit o skvělé ceny v hodnotě desítek tisíc korun. Výher jsme měli plnou redakci a jen díky vaší aktivitě jsme úplně všechno rozdali! Nezbyl nám tu ani jeden malinký voucher.

Ale především, jak jsme slíbili, hlavní výherce osobně vlastní ručkou vylosovala a dárky předala topmodelka Simona Krainová! „Když má člověk příležitost rozdat radost, měl by se jí vždycky chopit oběma rukama. Proto jsem se těšila, až budu moci zavítat mezi šťastné výherce,” sdělila Krainová.

Ve hře byl nový iPad, který si odnesl Ivo: „Přemluvila mě přítelkyně. Zkusil jsem to jenom jednou a zrovna to vyšlo. Cena je super, příště se určitě znovu zapojím.” A nemenší radost měla i výherkyně Hana. Získala voucher na proměnu od vizážistky našich celebrit: „Jsem z toho nadšená, proměnu potřebuju. Ještě jsem nic takového nikdy nepodstoupila.” Třetí hlavní výhrou byl voucher v hodnotě 10 000Kč na kliniku Yes Visage. Tam může jeho nová majitelka Eva podstoupit zákrok dle vlastního výběru.

Šťastným výhercům ještě jednou gratulujeme a kdo jste nic nevyhrál, nemusíte zoufat. Právě teď s námi můžete zkusit štěstí znovu. Soutěžíme o další hodnotné ceny s novým kuchařským pořadem Recepty pro radost!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Tech

Budoucnost vojenské přepravy. Raketoplán Dream Chaser přepraví náklad i vojáky kamkoliv na Zemi do tří...