Dá se to vůbec nazvat líbánkami? Brad Pitt a Angelina Jolie si místo nich dali na zahradě pizzu!

 Celebrity 
01. září 2014 12:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Angelina a Brad Pitt jsou konečně svoji Foto: Just Jared
Jak už jste se u nás mohli dočíst, seznam hostů na tajné svatbě nejslavnějšího páru na světě byl opravdu velmi strohý a moc velká paráda nenásledovala ani potom.

Brad Pitt a Angelina Jolie se po devíti letech vztahu konečně vzali ve svém sídle Miraval ve Francii, i když už v to skoro nikdo nedoufal. Obřadu se zúčastnilo jen jejich šest dětí a Bradova rodina, otec Angeliny se nedostavil. No a jak už bývá zvykem, po svatbě klasicky následují líbánky.

Místo romantické cesty se však novomanželský pár uchýlil pouze k pár dnům dovolené na tom samém sídle. „Strávili tam několik dní. Děti si hráli na čtyřkolkách a koupali se v bazénu a večer si všichni dali na zahradě pizzu,” prozradil zdroj z jejich okolí.

Na druhou stranu, pravá láska není jen o tom, mít honosnou svatbu a ještě honosnější líbánky. Brad a Angelina svoji vzájemnou náklonnost za celá ta dlouhá léta projevili již mnohokrát spousty jinými činy a cení se, že co ušetřili na veselce, to na oslavu dalšího životního milníku darovali na charitu. Takže jen tak dál!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod