Víme, kdo byl na svatbě Brada Pitta a Angeliny Jolie! Bradova rodina přiletěla, na Angelinu se nepřišel podívat nikdo.

 Celebrity 
30. srpna 2014 12:14 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Svatební seznam byl velmi stručný... Foto: Just Jared
Francie si na svůj účet může připsat další velkou událost, protože v sobotu se zde konala svatba nejslavnějšího hollywoodského páru. Angelina Jolie a Brad Pitt zde před týdnem konečně uzavřeli sňatek a jsou po devíti letech svoji.

A že se opravdu jednalo o velmi tajnou svatbu naznačuje i seznam hostů, který měl pouze dvaadvacet jmen! Mezi nimi byli pouze rodinní příslušníci ze strany Brada – jeho matka a otec, jeho bratr a sestra a jejich děti. Samozřejmě k tomu musíte připočíst i šest potomků z Brangelina klanu.

Otec Angeliny, herec Jon Voight, se na svatbu nedostavil. Pouze vzkázal: „Muselo to být krásné ještě se všemi těmi dětmi. Jsem za ně velmi šťastný.”

Herci měli připravené svatební sliby v nichž si sdělili, jak moc milují sebe a svoji krásnou rodinu. Nenašli byste v místnosti jediného člověka, který by neměl slzy v očích. „Byl to krátký obřad, ale měl váhu a byl to krásný způsob, jak začít novou kapitolu v jejich novém rodinném domě, jehož stavba se konečně chýlí ke konci,” uvedl zdroj z okolí páru.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?