Jennifer Aniston posté tvrdí, že není těhotná. Máme fotky, které ukazují pravý opak!

 Celebrity 
30. srpna 2014 16:40 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jennifer má na břiše velmi podezřelou bouli Foto: Just Jared
Otázka, zda je Jennifer Aniston těhotná nebo ne, je už na denním pořádku. Herečka už se na ni často ani nezmáhá odpovídat, protože už tisíckrát do světa vytroubila: „Nejsem těhotná!”

Jenže když si vezme takové šaty, jaké měla na premiéře svého nového filmu, nabízí se ta otázka znovu. Buďto je totiž Jennifer Aniston opravdu konečně v jiném stavu a nebo opravdu hodně špatně zvolila outfit. Ve stříbrných lesklých šatech, z nichž jí vykukovaly štíhlé opálené nohy, měla populární herečka v místě, kde běžně roste těhotenské bříško, velkou bouli. Nejnovější fotografie Jennifer zkrátka vypráví úplně jiný příběh, než jakým nás dodnes krmí.

V jejím případě se často mluví o tom, že nejspíš nemůže mít děti, ale odpověď je spíš taková, že ona ani žádné nechce. „Přijde mi nespravedlivé, že žena by měla znamenat něco méně pokud neporodila dítě. Já jsem přece porodila celou spoustu věcí,” obhajuje se herečka a stručnou odpověď má i na situaci ohledně jejího nezvykle dlouhého zasnoubení. „Manželství je krásná věc, ale krásný je přece i vztah,” dodala Aniston.

Co myslíte, lže momentálně herečka celému světu nebo už jsme všichni naprosto paranoidní?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...