Hvězda seriálu Cesty domů a partnerka slavného režiséra je vlastně chlap!

 Celebrity 
05. června 2015 03:30 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Herečka Martina Hudečková prý vaří jako chlap. Rychle a ostře hoteluprince.com
Hvězda seriálu Cesty domů Martina Hudečková o sobě tvrdí, že je vlastně chlap! Tedy v kuchyni. Prý tímto stylem vaří. Ne každému jazýčku je kulinářské umění korpulentní herečky a partnerky režiséra Juraje Herze po chuti. Přesto, když se do toho herečka pustí, stojí to za to.

Své kuchařské umění prokázala spolu s kolegy Miroslavem Etzlerem, Lenkou Vlasákovou, Janem Dolanským či Veronikou Kubařovou na jednom VIP kurzu vaření v centru Prahy. Tam se kuchtilo, grilovalo, jedlo a pilo.

„Ráda bych uměla hodiny připravovat jídlo, ale nejsem bohužel kuchařka tohoto typu. Vařím spíš jako chlap – rychle a ostře. Zato jíst to pak dokážu hodiny a hodiny,“ smála se Martina Hudečková, která se kurzu zúčastnila s nadšením. Kvůli grilovačkám si prý dokonce nechala postavit i pergolu.

"Tu mám na chalupě v jižních Čechách a v podstatě od jara do podzimu je to pro nás s Jurajem takový další obývák, kde s přáteli a sousedy trávíme hodně času. Masíčka, klobásky, nebo jen tak zeleninu a k tomu dobré vínko. Mňam," prozradila herečka a dabérka Martina Hudečková, která už pár let žije s o třicet let starším režisérem Spalovače mrtvol, Krásky a zvířete či T.M.A.

Už teď se těší, jak o prázdninách vyrazí na chalupu a bude vařit a jíst. "Je to pro mě relax. Když je člověk dobře najedenej, takje spokojenej. Marná sláva," dodala s úsměvem Hudečková.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Rusové po šedesáti letech končí s raketami typu Proton. Jsou nespolehlivé

Zavřít reklamu