Iva Kubelková pouští do médií kachny. Co ale mají její dcery zapsáno v rodném listě?

 Celebrity 
09. dubna 2014 15:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Iva Kubelková je nejen krásná, ale i chytrá Foto: Facebook
Iva Kubelková je chytrá jako Kmotra liška z pohádky Josefa Lady. Svoje soukromí si drží pěkně v tajnosti ale tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Zlehka trousí do médií jednu kachnu za druhou a potají se směje.

A popravdě se jí ani moc nedivíme. Krásná Kubelková je velké sousto pro novináře již od roku 1996, kdy se stala 1. vícemiss České republiky a žila s hokejistou Jaromírem Jágrem. S Jardou ji do dnešních dnů pojí opravdové přátelství. Ne tak s jejím druhým partnerem, závodníkem Martinem Kolocem. Tento vztah sama Kubelková označuje za velmi nepovedený. Když se později modelka zakoukala do svého životního partnera, s kterým založila rodinu, zcela omezila informace o svém soukromí a začala mlžit. A docela dobře se jí zadařilo. Veřejnost dnes pouze ví, že žije se starším partnerem je s ním velmi šťastná.

Jak se otec jejích dětí doopravdy jmenuje, Iva nikdy neprozradila. Nezbývá než doufat, že alespoň malá Natálka a Karolínka mají v křestním listu v kolonce "otec" zapsáno správné jméno.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí