Lidská Barbie nakonec není mimozemšťan plný lásky, ale obyčejná rasistka oblečená do sladké masky

 Celebrity 
09. dubna 2014 14:43 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Valeria Lukyanova pochází z vesmíru? To tak! Foto: Twitter
Už jste nejspíš slyšeli o dívce jménem Valeria Lukyanova, která vypadá jako oživlá panenka Barbie. Za jejím autentickým vzhledem stojí nejen vrstva propracovaného make-upu, ale také umění plastické chirurgie. Modelka z Ukrajiny zároveň pevně věří, že nepochází z této planety, ale je velvyslanec z vesmíru. Teď si to trochu pokazila. Chová se totiž jako rasistický mimozemšťan.

Lukyanova za prvé tvrdí, že k tomuto vzhledu si dopomohla pouze prsními implantáty a jinak je všechno pravé. Zbytek přirozeně plyne z diety a cvičení. Valeria je breatherian, což je životní způsob, podle kterého není nutné jíst, pít ani spát a člověk získává energii potřebnou k životu ze slunce. Co však rozlítilo dav nejvíc, je její teorie, že křížení ras dělá lidi ošklivějšími a může to za nárůst plastické chirurgie. Když se prý například smíchá ruská dívka a arménský muž, mají sice roztomilé dítě, ale s nosem po tatínkovi.

Dále v rozhovoru pro GQ magazín uvedla: „Samotná myšlenka na to mít děti ve mě vyvolává odpor. Raději bych zemřela na mučidlech, protože ta nejhorší věc na světě je mít rodinný život.” Trochu si to odporuje s tím, proč se stala živá Barbie tak slavnou. Její duchovní poradenství a vidina spasitele se rozšířila po celém světě jako nákaza. Lukyanova neví přesně z jaké planety pochází, ale je skálopevně přesvědčena, že tam existuje jen láska a radost... Ale láska k dětem už zřejmě ne.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech