Dara Rolins si válí pekáč buchet v Primorsku

 Celebrity 
16. srpna 2013 19:55 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Tvrdá dřina se vyplácí Foto: Archiv Dary Rolins
Dara Rolins si léto opravdu užívá. Nedávno se vrátila z Barcelony a už si válí pekáč buchet v bulharském Primorsku. Dara měla v Bulharsku vystoupení a tak se rozhodla v oblíbeném letovisku s přáteli pár dní zůstat. „Čerstvý vzduch a moře za zády - dokonalá kombinace“ vzkazuje Dara. Od dnešního dne už jí ve slunném středisku nebude chybět opravdu vůbec nic, jelikož za ní přijede její největší štěstí – dcera Laura (5). Tu za maminkou přiveze Laury tatínek frontman kapely Wohnout Matěj Homola.

Dara obšťastňuje své fanoušky na svém facebookovém profilu fotografiemi, nad kterými slintají nejen chlapi! V tomto případě se ani ženy neubrání pochvalným komentářům. Rodačka z Bratislavy je totiž v bikinách něco jako perfektní chodící reklama na fitness centrum. Samý sval a ani gram tuku! Takováhle postava samozřejmě není zadarmo a zpěvačka na sobě opravdu tvrdě maká! Nejen že tančí a pravidelně cvičí, ale také se trápí hlady. Nedávno v rozhovoru upřímně přiznala, že většinu času má hlad a že se těší, až se po skončení kariéry konečně pořádně nají. To je celkem smutné, ale na druhou stranu je vidět, že když se chce, tak to jde! I když už zpěvačka není nejmladší, bezchybnou postavu by jí mohla závidět kdejaká osmnáctka!

Klobouk dolů, Daro!

Chcete mít taky takové tělíčko? Přestaňte se vymlouvat a začněte na sobě makat ještě dnes. Protože kdo chce, hledá způsoby… kdo nechce, hledá důvody!

Máme pro vás jeden ze způsobů, jak začít. A není důvod proč ne hned dnes! Zkuste 30ti denní výzvu cviků na bříško a zadek. Jak na to? Mrkněte do galerie!
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve