Monika Bagárová a objev roku Norbert Peticzky málem přišli o život v pražské ZOO!

 Celebrity 
15. srpna 2013 14:45 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Monika zpívala v pražské ZOO Foto: Zoo Praha a Patrik Pumr / Facebook
Monika Bagárová, která poslední dobou funguje na půl v Americe a na půl v Čechách spolu s objevem roku Norbertem Peticzkym, si spolu užili krušné chvilky!

Oba vytížení interpreti přijali pozvání podpořit Zoo Praha po povodních a odehráli pro návštěvníky v tomto exkluzivním spojení koncert pod širým nebem přímo v zoo.

Příjemný letní podvečer plný nadšenců, kteří si přišli vychutnat kulturu a podpořit dobrou věc, pokazil přírodní úkaz, který měl téměř tragické následky. Jedna z nejsilnějších bouří letošních prázdnin udeřila jen několik vteřin po skončení koncertu.

„Už zdálky jsem viděl, že se blíží konec světa, a proto jsem s kapelou program zkrátil. To co následovalo potom, ale předčilo všechny mé obavy. Vítr se zvedl tak prudce a rychle, že odletěl stan ze zákulisí a letěl přímo na mou rodinu, která mě přišla podpořit. Stan minul mou mámu, bratra a švagrovou s miminkem asi o 2 metry." popisuje tento úkaz Norbert, jenž v současné době dominuje ulicím Prahy se svou kampaní na album na podporu nadace Rakovina věc veřejná.

Hustý liják a vítr ohrožoval jak lidi tak techniku za statisíce korun. Podle zúčastněných ale nikdo neztratil hlavu a po evakuaci dětí všichni pomáhali jistit další stany před větrem, který s nimi lámal jako s domečkem z karet. Na pomoc dokonce přišli policisté, kteří zajišťovali bezpečnost na koncertě.

„Myslím, že koncert splnil účel. Pomohli jsme, užili jsme si skvělý den s fanoušky a přesvědčili jsme se o tom, že lidé jsou uvědomělí a místo útěku do sucha zvolili pomoc druhým. A to je příjemné zjištění.“ dodává Norbert po střetu s přírodním úkazem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...