Kateřina Brožová strašila na hradě v natáčkách...

 Celebrity 
16. srpna 2013 07:30 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
S vlastnoručním účesem nadělala Kateřina velkou parádu!  / inStory.cz
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová není sice žádná trampka, ale když je to potřeba, je schopná existovat i v polních podmínkách, což dokázala na benefičním koncertu Noc s hvězdami, který se konal už popatnácté na hradě Houska.

Kateřina dorazila na hrad v odpoledních hodinách s vlasy sepnutými do culíku, tedy rozhodně ne v gala... Jen co se ale dostala do šatny, namotala si na svou sličnou hlavinku natáčky a za pár minut byly na světě blonďaté lokny. Bez kadeřníka, bez vizážisty a bez řečí.

Pokud jste zvědaví, kdo Kateřinu doprovázel, tak nikdo. Přijela sama, svým dobře známým luxusním černým vozem, který také sama řídila. A proto taky pohrdla šampaňským, které se rozlévalo v zákulisí. I tak byla ale veselá, což tak úplně nekorespondovalo s mixem písniček z pohádky Šíleně smutná princezna, který Katka zazpívala společně s producentem koncertu Martinem France.

Na vstupném se letos vybralo necelých 80.000,- Kč, které jako každoročně putují na obnovu hradu Houska. A protože Noc s hvězdami je fakt super akce, už se všichni těšíme na 2. srpna 2014, kdy proběhne šestnáctý ročník.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Ivan Vyskočil vyhrál tříměsíční bitvu s policií. Údajná sebevražda jeho syna se bude znova...

Styl

Eva (47) o vztahu se silně věřícím mužem: Pochopila jsem, že ne každé násilí na lidech musí být...

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný