Vyzpovídali jsme fenomén jménem Dominika Myslivcová. Smrtelně vážně!

 Celebrity 
15. srpna 2013 00:05 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
"Jsem pobuřující a růžová!" www.dominikamyslivcova.cz
Internetová celebritka Dominika Myslivcová má na you tube sedmnáct milionů zhlédnutí. My dospělí to nechápeme, což ovšem nic nemění na tom, že Dominika je fenomén. O tuto dívčinu ze severní Moravy se stará manažer Tomáš Kranich a podle všeho ví, co dělá. Bodejť taky ne, je dospělý a potenciál jeho svěřenkyně je ve své absurdnosti skutečně obrovský. A tak jsme zkusili s Domčou udělat seriozní rozhovůrek. Čtěte, bavte se, suďte. Jak je komu libo. Ale sedmnáct mega je prostě sedmnáct mega. To se nedá svítit...

Dominiko, čím si vysvětlujete sledovanost svých videí? Moje videa jsou kontroverzní, diskutabilní, pobuřující a růžová. Tak jako moje osoba. Takže nejlepší kombinace pro velkou sledovanost.

Jaký je váš cíl? Samozřejmě být úspěšná, slavná a bohatá. Všichni bychom chtěli v tom, co děláme, dosáhnout těch nejlepších výsledků a kdo tvrdí, že ne, lže.

Jak byste se popsala ve třech větách? Nevím, jestli bych měla popisovat sama sebe, ukazuji lidem to, co chci, ať vidí a myslím, že jaká jsem doopravdy, je na každém z nich, jaký obraz si vytvoří.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město