Martin Maxa zřejmě trpí nedostatkem adrenalinu. Vlezl totiž do ohrady k pštrosovi. Proboha proč?

 Celebrity 
14. srpna 2013 00:30 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Neohrožený Martin www.rancujelena.cz
Zpěvák a skladatel Martin Maxa si vyjel na Moravu obhlížet lokace pro natáčení svého nového videoklipu. A ačkoli cílovým místem byl ranč U Jelena nedaleko moravské metropole Brna, pozornost zpěváka zde upoutala zcela jiná zvířátka, než zmínění paroháči ...

Jelikož je Martin oddaným fanouškem Vinnetoua a Old Shatterhanda, neodolal projížďce na koni. "V mém případě ovšem nešlo o nespoutanou jízdu prérií, ale spíše o takové neladné smýkání se v sedle..." směje se Martin a dodává: "To se pštrosem jsem si tady užil mnohem větší adrenalin. Nechtěl se nechat chytit a chvílemi z něj šel opravdu strach."

Jakožto nejbezpečnější aktivita se tedy nakonec ukázalo posedávání na traktoru a večer pak došlo i na pózování s vycpaným bizonem.

Kdo by ovšem čekal, že videoklip, který se v těchto kulisách natáčí, bude nějaká romantika, velice se plete. Místo živého koně a pštrosa v něm hraje vycpaný jezevec a Martinovi vykouzlily maskérky takovou image, že by si o něj dámy neopřely ani kolo... Záběry přímo z natáčení vám přineseme co nevidět!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město