Bára Mottlová je opravdu sexy! Kam až to tahle prsatá krasavice dotáhne?

 Celebrity 
12. srpna 2013 18:50 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Bára Mottlová Foto: Hotel U Prince
Bára Mottlová má za sebou celou škálu hereckých rolí. Je nutné přiznat, že jí k nim pomáhá i její pěkná tvářička a sexy postava. Určitě to ale není jen o velikosti prsou a charisma, které bezpochyby Bára má. I díky své bezvadné povaze má nyní tolik práce, že neví kam dřív skočit. Jsou s tím však spojené i ne tolik příjemné chvilky. Spousta přátel teď Báře volá kvůli nafocení a propagaci různých produktů. Dobrosrdečná Bára v minulosti vždy a všem ochotně vyhověla. Dnes už to však tak úplně možné není! Jakmile se začala více objevovat v médiích, má najednou tolik známých a přátel, že i kdyby chtěla všem vyhovět, tak to prostě stihnout nelze! Mnohdy by i musela odmítnout dobře placenou práci. A kdo z nás by vyměnil peníze z dobře placené práce za kamarádské „díky“, že? I Bára tedy začíná s těžkým srdcem některé nabídky odmítat...

Jistá výjimka byla v případě nafocení nové kolekce oblečení své kamarádky Sandry Zelinkové ze salonu San Verita. Ta společně s fotografem Daliborem Konopáčem vybrala atraktivní prostředí Hotelu U Prince a Black Angel´s baru na Staroměstském náměstí. „Natáčela jsem zde videoklip a personál nám ohromně pomáhal a ve všem vyhověl. Když se podíváte na úžasné prostory a fantastický výhled z terasy na celou Prahu, tak sami uvidíte, že lépe jsme si vybrat nemohli“ říká Bára. „Práce nám zabrala skoro celý den. Všichni jsme chtěli, aby výsledek byl opravdu profesionální a nic jsme neodflinkli“ dodala.

A co čeká v Báru v nejblížší době? „Hraju teď třikrát týdně na Letní scéně Harfa ve Vysočanech, takže se tohle léto žádná dovča konat nebude. Ale o zábavu mám postaráno. Každé představení je vyprodané a tyhle odpočinkové a nabité komedie, jako je Dívčí válka a Můžu k Tobě? se hrají s radostí! K tomu Bikramjóga, moje láska, alespoň čtyřikrát týdně a prázdiny jsou fuč. Za chvíli už taky bude začínat divadelní sezóna a hned na začátku mě čeká nastudování hlavní role. A k tomu další a další projekty. Takže o práci vskutku žádná nouze není. Naopak!“.

A co nějaký kluk, Báro?? „Což o to, nápadníků je až až, jen si vybrat :) Ale už nechci s někým jen tak chodit. Ráda bych měla podporujícího partnera pro život. A takového opravdu není v dnešní době lehké najít. Vím, že mám určitě ještě dost času, ale chci být mladá máma, co má dost energie na děti i manžela a pak taky samozřejmě i na nějakou tu práci...,“ tak hezky se nám Bára Mottlová rozpovídala.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím