Evidentně neovladatelné vlohy charismatického Juda. Chůvu svých dětí prý zneuctil na kulečníkovém stole…

 Celebrity 
11. srpna 2013 11:42 / Vítek Koldinský
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Talentovaný pan Law.  / inStory.cz
Rodiče pojmenovali svého chlapečka podle beatlesovského hitu „Hey, Jude“. Stalo se tak 29. prosince 1972 v Londýně a matka i otec jej od dětství podporovali v umělecké dráze. Krom herectví má ovšem Jude Law naprosto nepopiratelný talent v oblasti svádění a plození potomků. Díky jednomu z milostných extempore tohoto okouzlujícího chlapíka proniklo jeho jméno i do filmu, v němž vůbec nehraje! Jde o snímek Sex ve městě 2. Hlavní představitelky tam v jednu chvíli rozvinou diskusi na téma flirtování manžela s chůvou. A v této souvislosti zazní z úst hlavní hrdinky Carrie Bradshaw i jméno Jude Law. No ano, rozpustilý Jude měl totiž poměr i s chůvou svých dětí.

Chronické „kopačky“
Pokud jde o partnerské soužití, vyzkoušel Jude různé formy, dokonce i manželství. Šest let byl ženatý s módní návrhářkou Sadie Frost, s níž má dokonce tři děti. Syny Raffertyho a Rudyho a dceru Iris. Roku 2003 se rozvedli, údajně kvůli Judově románku s Nicole Kidman. Nevěrník se ale z rozvodu záhy oklepal a znovu se až po uši zamiloval. Nikoli ovšem do Nicole Kidman, nýbrž do jiné kolegyně - Sienny Miller. Láska to byla obrovská a velká romantická svatba byla už už na dohled, když se stal ten malér s chůvou… Juda tehdy nenačapala Sienna, ale jeho děti. Patrně jim bylo divné, že si polonahý táta hraje se slečnou na hlídání na kulečníkovém stole nějakou zvláštní hru a tak to řekly mamince. Odtud už věru nebylo daleko k Sienniným ouškám a bleskovým kopačkám. Leč na kopačky kvůli záletům je Jude zvyklý. Dostal je i od mnoha jiných přítelkyň, namátkou třeba od vydavatelky magazínu Harpers a Queen Kim Hersov, když si na filmový festival do francouzského Cannes vyrazil bez ní, ale nikoli sám…

Fešák ve vazbě
Vzhledem k Judově skutečně bohatému intimnímu životu se nelze divit, že nemá v lásce slídily s fotoaparátem. V roce 2007, někde mezi dcerou Roda Stewarta a Cameron Diaz, dokonce jednoho paparazziho napadl a skončil ve vazbě. Naštěstí byl propuštěn na kauci a další stíhání nebylo nařízeno.

Otestovaný táta
Zdá se, že Jude je mnohem lepší otec, než přítel či manžel. Jen své nejmladší dceři Sophii posílá měsíčně deset tisíc dolarů. Z těch jistě pěkně vyžije i maminka, modelka Samantha Burke, která byla původně pouze úletem na jednu noc. Nicméně Jude prý chce být každopádně pevnou součástí holčiččina života. I přesto, že s její matkou příliš nevychází a ohledně prokázání otcovství vyžadoval testy paternity.

Zlatý chlapec stříbrného plátna
Jude je ovšem především vynikající herec. Na tuto profesi se začal připravovat už ve svých dvanácti letech v herecké školičce. Z té v sedmnácti odešel a začal sbírat první menší role. Skutečným průlomem v jeho kariéře byla ale až postava energického Dickieho ve filmu Talentovaný pan Ripley (1999). Poté už jsme ho mohli obdivovat v jednom trháku za druhým. Nepřítel před branami (2001), Návrat do Colt Mountain (2003), Svět zítřka (2004), Prázdniny (2006), Moje borůvkové noci (2007) anebo Sherlock Holmes (2009).
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud pořizujete novou podlahu, máte na výběr z několika finančně nenáročných variant

Styl

Obyčejná švestka je překvapivě zdravé ovoce. Například je velmi významným prostředkem proti dně

Bydlení

Práce z domova vede ke špatným návykům. Jak správně sedět u práce na počítači a nezničit si záda

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu