Konec spekulací. Tento slavný pár opravdu čeká dítě! A tatínkova bývalka by tenhle článek rozhodně neměla číst...

 Celebrity 
26. března 2014 05:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Přiletí čáp! Ať už před nebo po svatbě. Foto: Twitter
Hollywoodský páreček Ashton Kutcher a Mila Kunis přicházejí s další dobrou zprávou. Nedávno se zasnoubili a herečka ukrajinského původu na svém prsteníčku teď nosí obrovský diamant, ale ten bude muset za pár měsíců odložit do nočního stolku, protože budoucí manželé čekají dítě a jak je dobře známo, během těhotenství neroste jen bříško, ale i ostatní partie.

Všem spekulacím je tak konec. O ”novém” stavu Kunis už si povídali i vrabci na střeše, jenže nikde nebyl důkaz. Nyní se ukázalo, že to byla pravda, až na tvrzení, že se jedná o dvojčata. Oba zároveň potvrdili, že ani tak nemají důvod se svatbou pospíchat. „Ještě jsme nezačali plánovat. Nemusí přece být hned zítra,” řekla herečka.

Ashton si Milu zamiloval už před několika lety. Právě díky ní se mu rozpadlo manželství s Demi Moore. I přesto, že je velmi dobře udržovaná. A Demi bude asi také osobou, kterou při zaslechnutí této noviny tak trochu píchne u srdce. Znáte to, holky, ty šťastné zprávy o vašich bývalých, to není věc, která pohladí dušičku, ať se snažíte, jak chcete...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...