Hefner by valil oči, jeho bývalý zajíček je zase koule. Playboy girl sotva funí na chodníku.

 Celebrity 
25. března 2014 13:01 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kendra Wilkinson byla kočka a postavičku měla k nakousnutí Foto: Twitter
Večírky, divoké párty, alkohol a drogy. Modelka Kendra Wilkinson to vše moc dobře zná. Proslavila se především rolí v reality show The Girls Next Door a byla přítelkyní zakladatele Playboye Hugha Hefnera. V jeho sídle žila život zabalený do služebnictva a nevídaného přepychu. Takové dny už jsou ovšem dávno za ní a před několika lety se vrhla na jinou kariéru – stala se matkou.

Po svém boku má milujícího manžela fotbalistu Hanka Basketta, má s ním čtyřletého syna Hanka a co nevidět přivede na svět dalšího potomka. Už teď je však jasné, že těhotenská kila jí dají stejně zabrat jako tehdy. V jednom rozhovoru se svěřila, že po porodu prvního dítěte jí trvalo více než dva roky, než se dala znovu do pořádku. Ze samé radosti opět vymetla pár večírků, ale svoboda, jakou měla předtím, ta už je v nenávratnu.

Teď má tak obrovské bříško, že sotva stojí na nohou. Když vyrazila s rodinkou na fotbalové hřiště, zmohla se pouze na krátkou hru. Potom se jen pomalu plazila kolem nebo fandila svým klukům z tribuny. Výraz břicho jako buben je v jejím případě slabý odvar.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech