Herečka Demi Moore dostala k šedesátinám kopačky a je zase single

 Celebrity 
17. listopadu 2022 14:05 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Demi Moore je zase single Depositphotos
Herečka Demi Moore oslavila šedesáté narozeniny a hodně se snažila, aby to byla oslava veselá. Ke svým kulatinám totiž dostala kopačky od Daniela Humma, se kterým nebyla ani celý rok.

A přitom to byla taková láska, ale zdá se, že v případě Demi Moore je to vždy velká láska, která pak buď skončí rychle nebo skončí velkým zklamáním. Zprávy o tom, že Demi a Daniel už netvoří pár, se v médiích objevily začátkem tohoto týdne, tedy těsně po narozeninové oslavě.

Demi s o 15 let mladším majitelem luxusní restaurace začala randit letos v březnu a často za ním také do jeho restaurace chodila. Možná mu ale tak trochu dělala návnadu, protože před Demi Daniel Humm chodil s vdovou po Stevu Jobsovi, takže je zjevně přitahován slavnými a majetnými ženami.

Důvody, proč jejich vztah skončil, herečka veřejně nekomentovala a rozchod se obešel i bez scének a psychického zhroucení, kterým Demi prošla po rozpadu svého manželství s Ashtonem Kutcherem. Tentokrát se herečka svěřila do péče svojí rodiny, a dost možná už taky v šedesáti tak trochu dospěla.

Demi nasedla do soukromého tryskáče a odletěla do svého sídla v Idahu, kde pořádala svoji narozeninovou párty pro rodinu a pár přátel. Společnost jí dělaly především její tři dcery, které má z manželství s Brucem Willisem. A už na palubě malého letadla to v teplákách pěkně rozjížděla, nebo se minimálně po rozchodu snažila budit dojem, že je v naprosté pohodě.

"Dosažení přelomových narozenin s pocitem lásky a vděčnosti! Děkuji všem za milé zprávy," napsala Demi ke krátkému videu z paluby soukromého letadla. Následně ještě zveřejnila na svém instagramovém účtu fotografii, na které pózuje ve svém obývacím pokoji s pestrobarevnými balónky., zatímco drží několik barevných balónků. Následují krátká videa a na jednom z nich se Demi zase snaží o bujarý tanec.

Demi to tedy s muži pořád nějak nevychází, ale naštěstí má skvělé vztahy se svými dcerami a také s bývalým manželem Brucem Willisem a jeho manželkou Emmou. A ti na šedesátiny slavné herečky rozhodně nezapomněli. Dcery s ní odletěly do Idaha oslavovat a Bruce Willis a Emma se přidali na sociálních sítích.

Bruce a Emma zveřejnili na Instagramu selfie, na které drží Demiinu monografii z roku 2019 Inside Out, přičemž Emma napsala: "Všechno nejlepší k narozeninám. Milujeme tě uvnitř i navenek."

Bruce a Demi byli manželé 13 let v letech 1987 až 2000 a Willis se pak v roce 2009 oženil s Emmou Hemming. Ani ona mu stejně jako Demi Moore neporodila syna, a tak s ní Willis má další dcery, desetiletou Mabel Ray a osmiletou Evelyn Penn.

Poprvé se ale Demi Moore vdávala už v roce 1980, kdy si vzala rockového muzikanta Freddyho Moorea, jehož příjmení si nakonec ponechala po celý život. Její občanské jméno totiž nezní moc hollywoodsky – Demetria Gene Guynes. Freddy se s ní ale rozvedl po pěti letech s tím, že je Demi  fúrie, která neustále flirtuje s jinými muži. A dost možná měl pravdu. Než si dva roky po rozvodu vzala Willise, stihla randit nejméně s hercem Emiliem Estevezem, rockerem Dweezilem Zappou a dokonce i s Bradem Pittem.

A po rozvodu s Ashtonem Kutcherem to není o moc lepší. Slovy jejího prvního manžela Freddyho Moorea je slavná herečka nejspíš skutečně ráda neustále zamilovaná a flirtování, v posledních letech zejména s mladšími muži, jí rozhodně nedělá žádné problémy.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Autorský článek, další zdroj: Hello

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...