Mick Jagger svoji přítelkyni hluboce miloval. Ostatní členové Rolling Stones ji nenáviděli a nadávali jí na ulici. Trápila se tím?

 Celebrity 
23. března 2014 14:08 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pitva ukončila spekulace a stanovila přesnou příčinu smrti! Foto: Twitter
Sedmdesátiletý rocker má teď nejen oči plné slz, ale také plné ruce práce se zařízením pohřbu. Členové kapely Rolling Stones ovšem smutek nesdílejí. O jeho dlouholeté přítelkyni mluvili v hanlivém podtextu jako o Yoko Ono, ženě, co zničila Beatles. Vadilo jim totiž, že se Micka snaží až moc kontrolovat a měla na něj jako milovaná osoba velký vliv. Vdova po Johnu Lennonovi byla v sedmdesátých letech hodně obviňována, že může za rozpad populární kapely.

Nenávist ostatních členů ”Stounů” sahala až tak daleko, že když ji viděli, křičeli na ni: „Tady přichází Yoko.” a odmítali nosit jevištní kostýmy, které jim módní návrhářka L’Wren Scott vyrobila. Skončila tak pouze návrhy pro Jaggera. Nebylo by divu, pokud jí budou mít za zlé i to, že s ohledem na její sebevraždu bylo právě probíhající turné Rolling Stones okamžitě zrušeno.

Smrt přítelkyně Micka Jaggera nikdo nepředpokládal. Devětačtyřicetiletou ženu našla v pondělí její asistentka, jak visí na šále na klice u dveří. Nezanechala žádný dopis na rozloučenou, takže nebyla vyloučena vražda. Americká média dokonce přišla s teorií, že se těsně před smrtí oddávala masturbaci, u níž se přiškrcovala, ale výsledky pitvy veškeré spekulace ukončily. L’Wren opravdu spáchala sebevraždu uškrcením na klice.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu