Bývalý majitel pochybného podniku Discoland Sylvie Ivan Jonák odchází z vězení a začne si vyřizovat dávné účty. Vypukne v Praze válka gangů?

 Celebrity 
23. března 2014 13:50 / redakce
  0   0
Jonák měl přátele napříč celým šoubyznysem Foto: Facebook
Během dubna má opustit Valdické vězení někdejší král pražského podsvětí a majitel Discolandu Sylvie Ivan Jonák, který si odpykává osmnáctiletý trest za objednání vraždy manželky Ludviky. A mnoho lidí z jeho propuštění nemá vůbec žádnou radost.

Velmi kontraverzní podnikatel Jonák byl proslulý svým okázalým způsobem života, kdy si dovolil prakticky vše. Měl spoustu přátel a známých mezi herci, zpěváky, režiséry, politiky a mafiány a po Praze jezdíval v limuzínách s nahými modelkami. Po svém propuštění si možná bude chtít vyřídit účty s lidmi, kteří ho při soudním procesu potopili a dali od něj ruce pryč.

Obavy má jistě třeba herec Roman Skamene, který byl Jonákův velký kamarád. Ten ho na plátku mockrát tahal z mnoha finančních průšvihů, kterými je herec pověstný. Skamene se Jonákovi odvděčil tím, že se o něm během jeho pobytu ve vězení vyjadřoval dosti nelichotivě.

Samotného Jonáka se někdo pokusil dvakrát zabít. V roce 1994 měl nastraženou bombu pod autem, později ho postřelili do obličeje. Je dost pravděpodobné, že začne být po jeho propuštění mnoha lidem horko po těle.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Včelí mor zabíjí desítky včelstev v Česku

Styl

Několik zajímavých cest ke zhubnutí. Jedna z nich může být ta vaše

Bydlení

Praní černého prádla. Dodržujte několik pravidel a zkuste ocet

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu