Petr Kotvald oslavil třiašedesátku. Na svoje šediny je hrdý a chystá novou desku

 Celebrity 
28. září 2022 15:44 / Mirka Malá
  4
📷
2 fotografie v galerii
Petr Kotvald už si vlasy nebarví Se svolením KM Agency
Petr Kotvald měl před pandemií velké plány, jenomže některých z nich se musel nakonec vzdát. Letos v létě už oslavil třiašedesátku, ale to rozhodně neznamená, že by se snad chystal do pěveckého důchodu. Naopak.

Jeho kariéra začala v osmdesátých letech minulého století, a to už je opravdu hodně dávno. V té době zpíval spolu se Standou Hložkem a s nedávno zesnulou Hanou Zagorovou a nikdo určitě nikdy nezapomene na hit Holky z naší školky.

Později se Kotvald vydal na sólovou dráhu, která byla neméně úspěšná. Z této doby pochází jeho další velké hity jako Je v tahu, Kde kdo je dál, Milujem se čím dál víc, Satelit a další. Po revoluci byla jeho kariéra tak trochu jako na houpačce, ale v roce 2000 Petr Kotvald vydal diskotékový megahit Mumulend. A pak zase přišel útlum.

Jenomže Kotvald to nevzdal. V posledních letech se obklopil partou mladých muzikantů, se kterou vydal již album LX, v roce, kdy slavil kulaté jubileum. S touto mladou partou chystá nyní Petr Kotvald další album, z kterého pochází i jeho aktuální singl, Tak pojď… už můžem, ke kterému nedávno vznikl i videoklip. 

Léto a prázdniny ve mně odjakživa evokují volnost a svobodu a letní lásky. A taky nějakou tu lumpárnu k tomu. Prostě chuť se bavit. Já osobně mám dlouhé letní dny spojené s pohybem a setkáváním se s novými lidmi a přáteli. Bezbřehou volnost vidím jako takovou spanilou jízdu krajinou, a to nejlépe v kabrioletu se staženou střechou. A tak se nabízelo, takovou roadmovie v TAXI  pro všechny, které jsem potkal a nasbíral u cesty, natočit jako videoklip," popsal nám Petr Kotvald svůj nový klip.

V červenci Petr Kotvald oslavil svoje 63. narozeniny, ale je jasné, že se zpíváním rozhodně nehodlá skončit. Jeho fanynky si ale budou muset zvyknout na jeho šediny. Ostatně Kotvald se už před několika lety rozhodl, že si přestane barvit vlasy. I se šedinami ale třiašedesát rozhodně nevypadá a slibuje, že na koncertech to bude pořádný tělocvik.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Petr Kotvald (@pkotvald)

Nejen pro svoje fanynky proto na novou sezónu připravil Kotvald nový koncertní program s názvem Recitál. „Na tento Recitál se moc těším. A taky se těším na všechny, kdo se přijdou podívat. Co budu zpívat? Nechte se překvapit. Pro některé to bude určitě překvapení,“ říká zpěvák.

A jak to vlastně Petr Kotvald dělá, že navzdory svým šedinám, které zkrotil do moderního střihu, vypadá rozhodně o tolik mladší, než kolik mu doopravdy je? „Vypadám na tolik, kolik mi je,“ myslí si sám o sobě zpěvák. „Kdo ví, třeba je to tím, že se k sobě snažím chovat tak, abych si neubližoval… Ne, že by to o mně platilo vždycky, ale párkrát jsem dostal zdravotní ťafku a slíbil jsem si, že uberu,“ prozradil nedávno Kotvald pro iportal24 a znovu se hodlá vrátit na českou hudební scénu ve velkém stylu.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum